אחרי הניצחון במשחק האימון מול מכבי נתניה (80:87) ערכה גלבוע/גליל בחדר התקשורת שבגן נר את מסיבת העיתונאים המסורתית לקראת פתיחת העונה הקרובה בהשתתפות ראש מועצת הגלבוע, דני עטר, הבעלים,חיים אוחיון, הספונסר הראשי, קלמן שחם, יו"ר הקבוצה, ירון אוחיון, המנהל המקצועי, עמית גל, הצוות המקצועי החדש וכל שחקני הסגל.

חיים אוחיון אמר בפתיחית מסיבת העיתונאים: "אנחנו אחרי שנה של הצלחות גם ספורטיביות וגם השפעה על הקהילה. השנה הזאת זימנה לנו אפשרות לשחק במפעלים אירופיים ואנחנו בהחלט ננצל זאת. אנחנו הולכים למפעל האירופי השני בחשיבותו ואנחנו רוצים להצליח בו".

"שמנו לעצמנו מטרה להצליח בכל הפרמרטרים. אנחנו עדיין הקבוצה היחידה בארץ שמייצגת את ההתיישבות הקיבוצית. בסה"כ גם השנה אנחנו ממשיכים באותה דרך ארוכה שלהביא שחקנים צעירים ועם אופי שמייצג את האיזור שלנו. אנחנו חממה לשחקנים ומאמנים צעירים. המינוי של ליאור הוא עם הרבה כוונות. ההליכה איתו ועם ברק היא ארוכת טווח. אנחנו הולכים לתמוך בהם באש ובמים כמו תמיד ואנחנו נצליח גם השנה. מאוד נרצה לעבור לשלב השני של היורוקאפ ולפיינל פור. השאיפות שלנו תמיד היו גבוהות", סיכם.

עמית גל עם ליובין.
עמית גל וליאור ליובין באירוע היום (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE

דני עטר הוסיף על דבריו של אוחיון: "לכאורה אנחנו פותחים עונה שלישית אבל המציאות היא שעשרות שנים הכדורסל הוא גורם דומיננטי פה. התקציב שלנו גדל השנה ב-25 אחוז. אנחנו פותחים את העונה החדשה כאלופי המדינה והשאיפה היא לשמור על מעמדנו בטופ של הכדורסל.

עמית גל קיבל את ראשות הדיבור וסיפר: "מאוד פחדתי מהשנה הזאת. הייתי ב-93 בגליל כשזכינו באליפות וב-94 היו לי פרפרים וזה הסתיים כמו שהסתיים".

עמית גל. גלבוע/גליל מצטרפת לתמיכה בשחרור גלעד שליט (עמית מצפה)
עמית גל: &" (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE

"מה שקורה בגלבוע זה כמו רץ מרתון ועם כל הכבוד לגליל זה שמים וארץ. הבאנו חמישה זרים שכל אחד ואחד מהם נבחר בקפידה. לא יכולנו לחלום להביא שחקנים ברמה של מקלינטון, ווילקרסון, גרין,קרטר וליונס. נורא חשוב שנגיע לפיינל פור וסופסוף הגיע הזמן שנראה טוב גם באירופה. לגבי הצוות המקצועי אני חושב שהבחירה היתה ברורה. אני יודע שקטש מאוד כעס עלינו שלקחנו את ליאור ליובין אבל אני מאוד מאמין בבחירה בו כמאמן ראשי ובציוות שלו עם ברק".

גורדון, אוחיון, ליובין, עטר, אוחיון, שחם וגל עם צלחת האליפות (עמית
גורדון, אוחיון, ליובין, עטר, אוחיון, שחם וגל עם צלחת האליפות (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE

ליאור ליובין הגיב על הדברים של שאר הדוברים: "בשבילי גם אם זאת לא הייתה אלופת המדינה זאת זכות לאמן את הגלבוע. גם כי זה מועדון מפואר ואני מאוד מחובר לאני מאמין של המערכת. התמיכה שנותנים פה היא אדירה וגם שקט לעבוד".

ליובין: &
ליובין: &" (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE

"זה תמיד היה. ראיתי את זה בשנתיים האחרונות עם עודד קטש הוא מאמן גדול ויהיה גדול יותר מהיום. הנקודה היא מבחינתי לאמן את הגליל ולא רק להיכנס לנעליים של עודד כי זאת קבוצה עם המון מסורת. יש לנו פה 12 ספורטאים וכמו ששחקנים נענו לאתגר בורשאץ' אז אני בטוח שכך הם יענו לשאר האתגרים. תמיד מרגש לשחק באירופה ונבנה סגל מספיק רחב כדי להתמודד עם שני משחקים בשבוע" .

הקפטן, אבישי גורדון: "אני מאוד נרגש, יש לנו באמת חבורה מדהימה פהץ אני מאוד שמח שעידו חזר הביתה ומחכה בקוצר רוח לחזרתו של גוני. השאיפה היא כמובן כמה שיותר גבוה. פיינל פור וזכייה בגביע. ולהתקדם באירופה".

אבישי גורדון: &
אבישי גורדון: &" (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE

אני מקווה שב-16 לנובמבר האולם יהיה גמור וזה הזמן לקרוא לכל תושבי הגלבוע לתמוך בנו כי בעונה שעברה זה נתן לנו המון ואני מקווה לראות פה אולם מלא".

הסגל המלא - מקווים לראות את כל הגלבוע ב-16 בנובמבר (עמית מצפה)
הסגל המלא - מקווים לראות את כל הגלבוע ב-16 בנובמבר (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE