רוני בן-נון. תמשיך באליצור-מכבי נתניה עונה נוספת
רוני בן-נון. תמשיך באליצור-מכבי נתניה עונה נוספת | צילום: מערכת ONE

קבוצת אליצור-מכבי נתניה ממשיכה בהרכבת השלד הישראלי לקראת העונה הקרובה. לאחר שליעד סואץ קרני וטלי נוי חתמו לעונה נוספת וימשיכו בקבוצה הערב (ראשון) הצטרפה לשתי השחקניות הוותיקות שחקנית מהדור הצעיר, רוני בן-נון.

הגארדית בת ה-20 אשר השתייכה בעבר לסגל נבחרת העתודה של ישראל ואף שימשה כקפטנית הנבחרת תמשיך עונה שנייה בקבוצה.

בעונה החולפת הצליחה בן נון להעמיד ממוצעים של 3.6 נקודות למשחק ו-2 ריבאונדים כל זאת בכמעט 19 דקות על הפרקט. בן נון הצעירה נחשבת לשומרת טובה ומצטיינת בחדירה שלה לסל. העונה תנסה הגארדית להמשיך ולפרוץ ולעזור לזהר רייזמן ולעוזרת המאמן החדשה, לימור מזרחי להשיג את המטרות לעונה הקרובה.

רייזמן אמר על ההחתמה: "מבחינתי, ההחתמה של רוני בן-נון היא אחת החשובות בקבוצה כי זה מראה על המשכיות. לצערנו אין בישראל הרבה שחקניות צעירות מוכשרות והיא אחת מהבודדות שישנן, אנחנו שמחים על ההחתמה. היה לה טוב בקבוצה בשנה שעברה והיא עשתה התקדמות גדולה, לא במקרה היא היתה אחת מהמועמדות הסופיות לתואר תגלית העונה".

ליעד סואץ קרני (רולנדי ברנשטיין) (ONE)
ליעד סואץ קרני (רולנדי ברנשטיין) (ONE) | צילום: מערכת ONE

"אחרי ההחתמה שלה אנחנו מתכוונים להחתים לפחות עוד ישראלית אחת אם לא שתיים. לאחר שנשלים את השלד הישראלי, נחפש זרות לקבוצה בהתאם לסגל שכבר גובש, לאחר אם יהיה צורך נביא עוד שחקנית ישראלית".

בן-נון הוסיפה: "מבחינתי טבעי להמשיך בנתניה, מקום שבו הרגשתי טוב מאוד בעונה שעברה, המועדון הזה הוא הבחירה הכי טובה שהייתי יכולה לעשות מבחינתי. אני שמחה להמשיך במועדון הזה, שלמרות שהוא צעיר בליגת העל הוא מתנהל בצורה מקצוענית מאוד".

רייזנמן. יביא גבוהה אחרי הכריסטמס (קובי אליהו)
זהר רייזמן (קובי אליהו) | צילום: מערכת ONE

"אני מאוד נהנית לעבוד עם זהר רייזמן וכמובן שאשמח לשתף פעולה שוב עם השחקניות שממשיכות מן העונה שעברה, אשר תרמו לי המון בפן המקצועי והאישי. הגענו למטרות שהצבנו לעצמנו בשנה שעברה, השנה אני מקווה שנגיע רחוק יותר וכולנו נעשה את הכל על מנת להצליח".