הפורוורד של בני השרון, שרון ששון, סובל מקרע במפשעה ויחמיץ את שני המשחקים הראשונים של ליגת העל נגד קבוצתו לשעבר, הפועל ירושלים ונגד מכבי ראשון לציון. ששון נפצע במהלך משחק רבע גמר גביע הליגה נגד הפועל גלבוע\גליל והבוקר (שלישי) עבר בדיקת אולטראסאונד אצל ד"ר ליאור לבר מבית החולים מאיר בכפר סבא.

למזלו של המאמן דן שמיר יש לו בעמדה של ששון את המתאזרח המצויין, דן גרונפלד, בנו של נשיא וושינגטון וויזארדס, ארני גרונפלד. השחקן קלע 14 נקודות בהפסד מול גלבוע/גליל לאחר שהגיע לבני השרון הקיץ אחרי שנתיים בשתי הליגות הראשונות בספרד והרשים מאוד בתקופת ההכנה.

לקראת פתיחת הליגה גרונפלד סיפר ל-ONE על השתלבותו בקבוצה: "אני חושב שיש לנו הרבה כישרון כקבוצה אבל מידת ההצלחה שלנו תלויה באיך שנתחבר אחד לשני ונשחק כקבוצה. כל אחד צריך להכיר את החולשות והיתרונות של כל אחד מהשחקנים וזה מה שיעשה אותנו קבוצה מצליחה".

"אני רק מנסה לעזור לקבוצה לנצח ולמצוא את התפקיד שלי בקבוצה. אני מחשיב את עצמי כשחקן קבוצתי. אני אוהב לקלוע אבל אם אני צריך לקחת ריבאונד, למסור או לחטוף, אני תמיד מוכן לעשות את זה ולעשות כל דבר שיעזור לקבוצה לנצח משחקים. אני מחשיב את עצמי כ"אול אראונד פלייר" ואני לא יודע אם כולם מסכימים איתי על זה", אמר השחקן.

שרון ששון. יחמיץ שני משחקי ליגה (יניב גונן) (צילום: מערכת ONE)
שרון ששון. יחמיץ שני משחקי ליגה (יניב גונן) | צילום: מערכת ONE

לגבי האפשרות שישחק בעתיד בנבחרת ישראל אמר גרונפלד: "יש לי כל כך הרבה עבודה עם הקבוצה מאז שהגעתי לכאן ואני עושה את כל המאמצים כדי להתחבר למנטליות של הקבוצה ושל ישראל כך שלא היה לי יותר מדי זמן לחשוב על הנבחרת הלאומית וזה נראה ממש רחוק עבורי כרגע. כרגע אני לא חושב על זה אבל אין ספק שזה משהו שיכול להתפתח בעתיד".