מי היה מאמין? עודד קטש, מאמן הפועל גלבוע/גליל ואחד השחקנים הגדולים בהיסטוריה של הכדורסל הישראלי, חזר הערב (רביעי) באופן רשמי למגרשי הכדורסל.

זאת לא טעות כתיב וגם לא משחק בליגה לוותיקים. קטש בן ה-35 חזר ללבוש גופיית כדורסל כשהוביל את אליצור חולון לניצחון חוץ בנס ציונה, במשחק העונה של ליגה ב', הליגה החמישית והאחרונה בישראל.

משחק העונה בין שתי הקבוצות היחידות ללא הפסד בליגה ב' הביא לאולם העירוני בנס ציונה כ-400 צופים וכלי תקשורת, כמות שמעולם לא נראתה בליגות הנמוכות.

בנוסף למאורע הנדיר, זכו 400 הצופים שהגיעו למשחק לחזות בדרמה של ממש. החולונים, אותם אימן הערב טל נתן באופן חד פעמי, ושבשורותיה משחקים כוכבי עבר כגון מוטי דניאל, אלון בן זקן וקובי בלול, הוליכו לאורך מרבית שלבי המשחק כשקטש מנווט מעמדת הרכז ונמצא על הפרקא מהדקה החמישית ועד לסיום.

עודד קטש חזר לשחק וניצח לחולון את המשחק (אמיר לוי)
עודד קטש חזר לשחק וניצח לחולון את המשחק (אמיר לוי) | צילום: מערכת ONE

ברבע השלישי העלתה שלשה של קטש את האורחים ליתרון שיא של 13 נקודות אבל קאמבק של המארחים ברבע האחרון הכניס את האורחים ללחץ כש-4 דקות לסיום משלימים המקומיים מהפך.

עודד קטש (אמיר לוי)
עודד קטש (אמיר לוי) | צילום: מערכת ONE

בנקודה זאת לקח קטש את העניינים לידיים והחזיר את חולון ליתרון עם 8 נקודות רצופות ומהלכי קלאץ' שהזכירו לכולנו איזה שחקן ענק הוא היה. הקבוצה של קטש ניצחה בסיום 60:66.

קובי בלול. בעונה הקרובה יצוות לדגן (אמיר לוי)
זוכרים את תאומי חולון קובי ואלי בלול? הם שיחקו אחד נגד השני (אמיר לוי) | צילום: מערכת ONE

קטש שקלע 18 נקודות,  5 אסיסטים ו-5 כדורים חוזרים וגם 3 חסימות אמר בסיום: "לא יכולתי לנשום בסוף. תענוג לשחק עם מוטי דניאל. נהנתי מאוד. נראיתי כמו ילד התרגשתי כמו ילד".

עודד קטש ומוטי דניאל (אמיר לוי)
עודד קטש ומוטי דניאל (אמיר לוי) | צילום: מערכת ONE
עודד קטש וטל נתן. מי בדיוק המתדרך כאן? (אמיר לוי)
עודד קטש וטל נתן. מי בדיוק המתדרך כאן? (אמיר לוי) | צילום: מערכת ONE