לאחר ה-85:87 הדחוק על ברק נתניה, במכבי ת"א עדיין ממשיכים לבחון אופציות שונות לחיזוק הקבוצה לקראת המשך העונה, כאשר ל-ONE נודע כי אחת מהאפשרויות שעלו על הפרק היא טרייד אפשרי עם מכבי חיפה בו יעבור ג'ון שאייר לשורות הירוקים מהכרמל והאלופה תקלוט לשורותיה את סילבן לנדסברג בו היא מעוניינת בכל מצב.

במועדון גילגלו לאחרונה את הרעיון זאת לאור היכולת החלשה של טל בורשטיין והעובדה ששאייר שנחשב לכישרון גדול עדיין מנסה להתאקלם.

ללא שום קשר לעסקה אפשרית שתירקם כרגע. במכבי ת"א יהיו מעוניינים לצרף את לנדסברג גם אם בסופו של דבר זה ייצא לפועל רק בשנה הבאה כשיהיה שחקן חופשי אך מעדיפים כי המהלך יקרה מוקדם יותר.

גורם במכבי אמר ל-ONE כי הרעיון הזה אכן עלה אך לא ברור האם ייצא לפועל כרגע ויתקדם. כמו כן יש לציין שגם בחיפה אוהבים את סילבן לנדסברג ובסיום העונה שעברה כאשר עלתה האפשרות שיעבור למכבי ת"א, היא נדחתה על הסף.

שאייר (יניב גונן)
שאייר. מכבי תציע טרייד (יניב גונן) | צילום: מערכת ONE

בעלי מכבי חיפה, ג'ף רוזן: "מכבי חיפה איננה מעוניינת בכל טרייד בנוגע לסילבאן לנדסברג, הוא תחת חוזה והפרסומים בנדון גורמים נזק".
 

במועדון נערכים ליום שאחרי ג'ורדן פארמר שכידוע ישוב לקבוצתו, ניו ג'רזי נטס תוך 48 שעות מרגע סיום השביתה ויודעים כי יצטרכו להכניס שחקן נוסף על המשבצת כדי שימלא את החסר.