עדן ענבר עם קורטני פריס (קובי אליהו)
פאריס וענבר. תנקום ברמה"ש לפני שתלך? (קובי אליהו) | צילום: מערכת ONE

הרבה מתח, יציעים מלאים ואווירה שלא זכורה הרבה זמן יהיו הערב (שני) ב-19:00 באולם הכדורסל ברמת השרון, כשהאלופה תארח את השניה בטבלה, מכבי אשדוד, למשחק שמוגדר כ'משחק העונה' בליגת העל לנשים, וזאת רגע לפני שהליגה יוצאת לפגרת החורף שלה. 

באשדוד תערוך את ההופעה האחרונה שלה במדי הקבוצה הסנטרית, קורטני פאריס, שתעזוב מיד לאחר המשחק ותצטרף לקבוצת בוטוש מהליגה הטורקית. השחקנית הענקית, שרבות בוודאי עוד ידובר עליה ושנקשרה לעיר ולארץ, בוודאי תרצה להעניק מתנת פרידה לחברותיה בדמות ניצחון שיעלה לפחות זמנית את הבנות מעיר הנמל למקום הראשון בליגה.

הקבוצה של עדן ענבר תהנה מריבי גירנבאום שהצטרפה לקבוצה ביום שבת האחרון לאחר ששהתה במסגרת עבודתה בארה"ב.

גרינבאום היתה בעונה החולפת אחת מהישראליות הבכירות בליגה כשאז שיחקה במדי בני יהודה, ובאשדוד מקווים כי היא תוסיף את מימד הניסיון ומעבר לכך את הנקודות. 

ענבר אמר ל-ONE לקראת המשחק: "זה משחק בין שתי הקבוצות הטובות בליגה. שתי הקבוצות מגיעות למשחק כשהן בכושר טוב. כדי לנצח אנחנו נצטרך להוריד את איבודי הכדור שלנו ולהביא את רמת השרון למשחק עומד".

אורנה אוסטפלד (קובי אליהו)
אורנה אוסטפלד (קובי אליהו) | צילום: מערכת ONE

על כך שקבוצתו תיפרד מקורטני פאריס הוסיף: "כמו שאני מכיר את קורטני היא תמיד רוצה לנצח ובטח ובטח שהיא תרצה לנצח במשחק האחרון שלה בקבוצה". 

מן העבר השני, ברמת השרון בוודאי זוכרים את ניצחון החוץ שלהן באשדוד במחזור השני של הליגה. האלופה מגיעה למשחק כשהיא במאזן מושלם ונראית בכושר שיא, אך בשבועות האחרונים לא נתקלו בקבוצה מהשרון ביריבה עיקשת כמו אשדוד ועל כן מתכוננים למשחק בכל הרצינות ומגדירים אותו כאחד החשובים העונה. 

טלי נוי וזהר רייזמן. רוצים מקום שני (לי נוף)
טלי נוי וזהר רייזמן (לי נוף) (ONE) | צילום: מערכת ONE

במשחקים נוספים שיתקיימו הערב (19:00): אליצור מכבי נתניה תארח באולמה הביתי את בנות השרון. אליצור חולון והפועל ת"א יפגשו לקרב תחתית לוהט. סגנית האלופה, אליצור רמלה, תארח את אס"א ירושלים. ומחזיקת הגביע, מכבי רמת חן, תארח את מתנ"ס תל כביר (17:30).