כשחיזוק הקבוצה עומד על הפרק ותופס את מירב תשומת הלב של אנשי הקבוצה והאוהדים הרבים ערכה היום (שישי) מכבי תל אביב את האימון המסכם שלה בישראל לקראת היציאה למחנה האימונים באיטליה.

הבוקר נודע כי שחקנה לשעבר של הצהובים, שארונאס יאסיקיביצ'יוס סרב להצעת הקבוצה להצטרף למועדון בשתי העונות הבאות, זאת בשל אי תיאום בדרישות הכספיות של הצדדים, כעת מנסים במכבי למצוא פתרונות חלופיים כאשר המועמד המוביל של המאמן דיוויד בלאט, קירק פני, עבר סינון נוסף במחנה האימון של סן אנטוניו ספרס וממשיך להיאבק על מקומו ב-NBA

עם סיום האימון סיפר הפורוורד הישראלי, גיא פניני, על ההכנות בשבועיים האחרונים ועל המטרות במחנה האימון הקרוב: "מן הסתם אנחנו קבוצה חדשה שעוד צריכה לעבוד על החיבור, אני מאמין שעם הזמן אנחנו נלך ונשתפר, אני מאמין שייקח עוד קצת זמן, עכשיו אנחנו יוצאים למחנה ורוצים להציג יכולת טובה יותר ממה שהצגנו עד עכשיו ואני מאמין שגם נעשה את זה".

הנדריקס:
הנדריקס: "יש דברים שאני צריך לשפר" (שרון קביליו) | צילום: מערכת ONE

במחנה האימונים שערכה הקבוצה בפולין הצליחו חניכיו של דיוויד בלאט לנצח את טורוב וכן את האלופה הפולנית, פרוקום גידיניה, אותה יפגשו הצהובים גם בשלב הבתים הראשון של היורוליג. בהמשך ההכנה ברוסיה כשלה מכבי בשני המשחקים מול צסק"א מוסקבה וספרטק סנט פטרסבורג ושבה ארצה עם מאזן של שני ניצחונות ושני הפסדים במחנות האימון כאשר עתה מקווים בקבוצה לתקן באיטליה.

קירק פני. עדיין המועמד המוביל לחזור לקבוצה
קירק פני. עדיין המועמד המוביל לחזור לקבוצה | צילום: מערכת ONE

גארד הקבוצה, דורון פרקינס, שהיה בין המצטיינים במחנה האימון אמר בסיום: "זה טוב לחזור, אנחנו צריכים עוד משחקים לשחק ביחד כדי להתחבר רק כך אנחנו נשתפר, אנחנו ביחד רק שבועיים, שיחקנו כמה משחקים בפולין וברוסיה ואני מאמין שנמשיך במגמת ההתקדמות, לפי איך שאני רואה את הדברים עכשיו הקבוצה באמת נמצאת במגמת עליה וזה נפלא".

פרקינס: &
פרקינס: &" (שרון קביליו) | צילום: מערכת ONE

על שיתוף הפעולה עם ג'רמי פארגו אמר פרקינס: "פארגו שחקן נפלא וכיף לשחק איתו, הוא לוקח ממני הרבה מאוד לחץ על המגרש, הוא שחקן נפלא ואני נרגש מאוד לשתף איתו פעולה, ככל שהעונה תתקדם אני מאמין שנעשה דברים טובים מאוד ביחד, אנחנו מתמקדים עכשיו קצת יותר בהגנה ורוצים לעבוד על דברים שלא עבדנו עליהם עד כה, ואני מאמין שגם ההגנה שלנו תשתפר יותר".

פניני (משה חרמון)
פניני: &" (משה חרמון) | צילום: מערכת ONE

ריצ'ארד הנדריקס, הרכש הטרי והמעניין של הקיץ האחרון מנסה בימים אלו להתחבר לקבוצה ולתפוס את מקומו בתוך המערך: "עבדנו עכשיו שבועיים ביחד במחנה האימון, יש לנו עוד הרבה מאוד דברים שאנחנו צריכים לעשות ולשפר כדי להיראות טוב יותר, אנחנו עובדים על זה וננסה לעבוד על זה גם במחנה האימון באיטליה. אני מנסה מבחינה אישית להשתלב כמה שיותר ויש עוד דברים שאני צריך לשפר".