איתי גרינבוים. לא הולכים ללקק דבש (אמיר לוי)
גרינבוים (מימין): "באים לנצח את אשדוד" (אמיר לוי) | צילום: מערכת ONE

בשבוע הבא יתקיים המחזור האחרון של העונה הסדירה בליגה הלאומית בכדורסל. בשעה שלא מעט קבוצות נאבקות ביניהן על מאבקי המיקום הסופיים לפני שלב הפלייאוף, מ.כ הבקעה הבטיחה כבר לפני זמן רב את המקום הראשון.

חניכיו של דרור כהן, יכולים לצפות בהנאה ביריבותיהם, בידיעה שיתרון הביתיות מובטח להם לאורך כל הדרך. למרות זאת, בקבוצה לא מרוצים מהיכולת במשחק האחרון, בו הובסה להפועל חיפה 98:79. 

במועדון המאוחד, מקווים לנצח את המשחק הקשה שמצפה להם במחזור האחרון נגד השניה בטבלה אשדוד ולסיים את העונה הסדירה עם טעם טוב בפה ולשאוב ביטחון לקראת השלבים המכריעים. 

"לא באנו למשחק כמו שצריך, פתחנו לא טוב, ושניסינו לחזור היה כבר  מאוחר והיינו בפיגור 20 נקודות. חיפה שיחקו עם הרבה ביטחון וקלעו באחוזים גבוהים",  כך אמר שחקן מ.כ הבקעה, איתי גרינבוים, על ההפסד האחרון. בהתייחס למשחק נגד אשדוד אמר גרינבוים ל-ONE: "הם ניצחו אותנו בסיבוב הקודם ואנחנו ממש לא רוצים להפסיד להם פעמיים בעונה ולהגיע לפלייאוף עם שני הפסדים ברציפות. אנחנו באים לנצח את המשחק".

השחקן הוסיף: "למרות שלא כיף להפסיד, האווירה בקבוצה מדהימה. גם לאחר הפסדים".

מאמן הבקעה, דרור כהן. רוצים להבטיח את הכרטיס לליגת העל (אמיר לוי)
דרור כהן מאמן הבקעה (אמיר לוי) | צילום: מערכת ONE

על הפלייאוף ומאבקי העלייה הקשים אמר: "מרגישים כבר את הפלייאוף. האימונים יותר אגרסיביים. בתחילת העונה, הצבנו כמטרה, להעפיל ליגה ולא צריך לדבר על זה יותר מדי. כל קבוצה יכולה לנצח כל קבוצה,  אבל אני בהחלט מאמין שנלך עד הסוף". 

כשנשאל על עתידו, ענה גרינבוים: "אני אוהב את המקום ואת ההנהלה. המטרה היא לעלות איתם ולהיות איתם בליגת הראשונה".