עמיר עוזי. חוזר לקווים (תומר גבאי)
עמיר עוזי. חוזר לקווים (תומר גבאי) | צילום: מערכת ONE

מאמנה המפוטר מהעונה הקודמת של הפועל חולון עמיר עוזי מונה עוד לפני פתיחת העונה למאמן מ.כ הבקעה מהליגה הלאומית לאחר פיטוריו של חנן הירשקוביץ בעקבות חילוקי דעות עם הנהלת הקבוצה.

האיש החדש על הקווים של מ.כ הבקעה עבר דרך ארוכה בקבוצות שונות מליגת העל, ליגת הנוער ויצא לנהל קבוצה בפלורידה מהקדם דראפט. הקבוצה שנתנה לו במה והכניסה אותו לאור הזרקורים היא עירוני רמת גן אותה אימן עוזי באופן זמני והוציא אותה ממשבר בעונת 2009, בה בקבוצה היו מרוצים מתפקודו והחליטו להשאירו על הקווים עד סוף אותה עונה.

לאחר מכן אימן עוזי את הפועל חולון בעונה בה הספיק לנצח עם קבוצתו רק משחק אחד מתוך תשעה ופוטר. בקיץ אשתקד היה צפוי עוזי לחתום בשורות היורדת מליגת העל, עירוני נהריה, מה שלבסוף לא יצא לפועל.

על מינויו לתפקיד אמר הבוקר עמיר עוזי: ”אני מאוד שמח לאמן אחרי תקופה ארוכה שראיתי דברים מבחוץ. אני שמח לחזור ומגיע מאוד רעב. יש התרגשות בריאה". על הרצון לחזור לליגה הראשונה אמר עוזי: ”מבחינתי מועדון מ.כ הבקעה הוא מועדון גדול שצריך להיות בליגה הראשונה, זה מועדון שמתנהל מצויין וברמה גבוהה והוא ברמה של ליגה ראשונה גם מבחינה מקצועית. זו אפילו לא ירידה לצורך עלייה. זו ליגה מאוד מעניינת. כמובן שהרצון הוא להגיע לליגת העל. אני מאמין שעם הזמן זה יקרה".

עוזי (קובי אליהו)
עוזי. &"מאמין שנעלה ליגה&" (קובי אליהו) | צילום: מערכת ONE

על הסגל החדש שלו אמר המאמן: ”יש לי סגל שאת חלקו אימנתי. למשל את איתי לב בר"ג ואת נועם מטלון בחולון. אני מכיר את השחקנים. זה סגל טוב. אני רוצה לתת לקבוצה להתאקלם ואני מאמין שיהיה בסדר".