שרון אברהמי (שי לוי)
אברהמי. "עשינו קל את המשחק מול יבנה" (שי לוי) | צילום: מערכת ONE

קבוצת האוהדים האדומים, הפועל תל אביב, חוזרת היום (שישי) להתאמן לאחר יומיים של מנוחה, שבאו בעקבות הניצחון המצויין ביום שלישי על אליצור יבנה בחוץ, במסגרת הסיבוב הראשון של גביע המדינה.

בקבוצה שוררת אווירה נהדרת וקיימת התרגשות גדולה לקראת פתיחת העונה ביום שלישי הקרוב במשחק החוץ מול עירוני נהריה של שאול אייזנברג. זה יהיה משחק טעון לאור עברו של אייזנברג כיו"ר הפועל לשעבר מול האוהדים האדומים, שמאשימים אותו בהתפרקות הקבוצה בגלגולה הקודם, בעקבותיה הוקמה קבוצת האוהדים.

בהפועל מתכננים לצאת לכיוון הצפון למשחק ביום שלישי (19:30, עין שרה) מוקדם כדי להגיע בשיא המוכנות. בקבוצה מודעים לחשיבות המשחק עבור האוהדים ש-200 מתוכם צפויים ללוות את הקבוצה, למרות המחירים הגבוהים אותם גובים בנהריה (50 שקלים לכרטיס) לאחר שיפתחו יציע מיוחד עבורם.

יש לציין כי ברוב מגרשי הליגה הלאומית הכניסה היא חופשית וכי המחיר הנ"ל הוא מחיר גבוה אף למשחקי ליגת העל. בנהריה מצפים לאולם מלא ב-2,700 אוהדים כמו בימיו הגדולים של המועדון. מכירת הכרטיסים לאוהדי הפועל תיערך במשרדי לאן ולא תיתאפשר ביום המשחק.

שחקן הקבוצה בראיין אוסברי יחגוג היום את יום הולדתו ה-24 ובקבוצה יחגגו עימו. השחקן עצמו הוזמן ע"י ההנהלה יחד עם הזר השני של הקבוצה אדריאן אוטר למשחק של קבוצת הכדורגל מול ליון ביום רביעי האחרון במסגרת ליגת האלופות. בקבוצה מציינים כי השחקנים התרגשו, נהנו וצילמו את המאורע ההיסטורי של האדומים כשישבו עם האוהדים השרופים בשער 5.

הפועל ת&
אוסברי. מזל טוב (משה חרמון) | צילום: מערכת ONE

בהפועל חצו השבוע את רף 900 חברי העמותה בציפייה להגיע לאלף חברי עמותה. בנוסף מכרו האדומים למעלה מ-400 מנויים לליגה הלאומית. 

מאמן הקבוצה שרון אברהמי אמר על הניצחון מול יבנה באמצע השבוע: "נגד יבנה הגענו מאוד מוכנים וידענו את הנקודות שצריך לעצור אצלם. לקח לנו 17-16 דקות אבל אז הקטע ההגנתי שמאפיין עשה את ההבדל בין הקבוצות. ברגע שאנחנו שומרים ורצים קל לנו יותר. יבנה קבוצה טובה אבל אנחנו אלה שעשינו את המשחק לקל". 

על המשחק הקרוב נגד נהריה ועל העונה שבפתח אמר אברהמי: "היום אנחנו מתחילים להתכונן לנהריה. זה משחק ראשון בחוץ נגד קבוצה עם שני זרים אבל אנחנו פחות מסתכלים עליהם ויותר עלינו. אם נשמור כמו שצריך זה יהיה תלוי בנו. יש התרגשות גדולה לקראת תחילת העונה, אנחנו מתאמנים כבר למעלה מחודש ובפעם הראשונה כל השחקנים כשירים ויש לנו סגל מלא. אנחנו מאוד מאמינים בכוח שלנו ומוכנים לליגה".

שרון אברהמי (גיא איזנר)
שרון אברהמי (גיא איזנר) | צילום: מערכת ONE

אברהמי הוסיף ואמר: "האווירה אצלנו בקבוצה מצויינת, בחרנו את השחקנים גם לפי איכות האופי שלהם. ההצגה שהאוהדים נתנו נגד יבנה גורמת למוטיבציה ומוכנות אצל השחקנים. זו לא סתם קבוצת כדורסל שרק משחקת אלא קבוצה עם מחוייבות לקהל. הבנתי ששאול אייזנברג ונהריה ידרשו מחיר אסטרונומי שרק יטריף את האוהדים עוד יותר".