מארשל מוזס (GettyImages)
מארשל מוזס. מגיע לליגה הלאומית (GettyImages) | צילום: מערכת ONE

הפועל כפר-סבא/כוכב יאיר, הקבוצה היחידה בליגה הלאומית בכדורסל שעדיין רואה את המספר 0 בעמודת הניצחונות שלה, שיחררה את ג'ארווין ג'ונסון המאכזב והביאה במקומו את הפורוורד האמריקני מארשל מוזס (22, 1.99 מ'), שינסה להצעיד את הקבוצה לדרך חדשה.

מוזס, בוגר מכללת אוקלהומה-סטייט, נחשב לשחקן אתלטי ופיזי מאוד. בשנתו האחרונה במכללה (2010/11) העמיד הפורוורד ממוצעים של 14.1 נקודות ו-7.3 ריבאונדים למשחק.

בחודש יולי חתם השחקן האמריקני באנוויל ולוצלאבק הפולנית, שמשחקת בליגה הפולנית הראשונה, אך הוא לא נחל הצלחה וכעת הוא מגיע לישראל. כבר ביום שלישי יוכל מוזס לקחת חלק במשחקה של הקבוצה מול אליצור קרית אתא במסגרת המחזור החמישי של הליגה הלאומית.

מאמן הקבוצה, הוד בן הרצל, החמיא לשחקן החדש שלו: ”הוא שחקן מצויין, את אותם הדברים שלא קיבלנו מג'ונסון אנחנו מחפשים אצלו. ג'ונסון ילד טוב והוא לא היה רע, אך הוא לא הצליח להשקיע בקבוצה בצורה שרציתי. מוזס שחקן בקנה מידה אחר. הוא מרשים באימונים ולמרות גילו הצעיר אנחנו מצפים ממנו להשפיע על הקבוצה גם בפן המקצועי, מעבר לצבירת נקודות. הוא שחקן עם רעב".

מארשל מוזס בדרך לטבעת. חיזוק משמעותי לכפ&
מארשל מוזס בדרך לטבעת. חיזוק משמעותי לכפ&"ס/כוכב יאיר (GettyImages) | צילום: מערכת ONE

המאמן לא מתרגש מפתיחת העונה הקשה ומאמין שקבוצתו בדרך לעתיד ורוד יותר: ”אנחנו משקיעים הרבה בקבוצה, מבצעים כמות אימונים גדולה מהרגיל בשבוע לעומת קבוצות אחרות. אם מארשל יתחבר אלינו, ניכנס למסלול הנצחונות ללא ספק".