מנסה בונסו. סימני שאלה נוספים (öéìåí: ספורט 5)
מנסה בונסו. סימני שאלה נוספים | öéìåí: ספורט 5
התפתחויות חדשות סביב סנטר מכבי ת"א פופס מנסה בונסו. כבר תקופה ארוכה שהצהובים מוטרדים ממצבו הבריאותי של השחקן, שסובל מפציעה בברך ועדיין לא נבדק על ידי המועדון. היום (שני) נוספו סימני שאלה נוספים לאחר שדווקא בבשיקטאש הטורקית, בה שיחק אשתקד השחקן, בחרו להתייחס אליו.

אור סוזר עבדואללה, חבר בהנהלת המועדון הטורקי, התראיין לתקשורת המקומית וטען כי הסנטר סובל מפציעה שתסיים את הקריירה שלו. בנוסף לכך גם סיפר כי מכבי ת"א, שהחתימה הקיץ את השחקן ותיפגע קשות אם אכן מדובר בעובדות נכונות, כבר מכינה תביעה משפטית כנגד מנסה בונסו.

השחקן עצמו ינחת בארץ ב-14 בספטמבר וכרגע לא נראה שהצהובים יתבעו את השחקן בשל פציעתו בלבד. הסיבה: במידה ולא יעבור את הבדיקות הרפואיות החוזה עימו למעשה יבוטל. מצד שני, אם אכן יתברר כי הוא אינו כשיר, יתכן כי במועדון ידרשו ממנו פיצוי בשל העובדה כי סמכו על כך שיעמוד לרשותם וכעת יישארו ללא שחקן פנים. בכל מקרה מחשש ואכן מדובר בפציעה משמעותית, בהיכל נוקיה כבר החלו לחפש חלופות אפשריות מתחת לסלים.

בסביבת השחקן, שנמצא כרגע בארצות הברית מכחישים את הדברים. באתר "ספורטנדו" מדווח כי מקורבים למנסה בונסו סיפרו כי הוא עבר בהצלחה ניתוח בברכו הפגועה וכי אין מדובר בפציעה שצפויה לסכן את המשך הקריירה שלו.