צרות מלמעלה, ברקוביץ' (אלן שיבר) (öéìåí: ספורט 5)
צרות מלמעלה, ברקוביץ' (אלן שיבר) | öéìåí: ספורט 5

בלגאן במכבי אשדוד. אתמול יצאה הודעה מדובר הקבוצה דוד קקון, ולפיה היו"ר איציק גבאי ומנכ"ל העמותה ניסים דוק התפטרו. הודעה זו חושפת עימותים ומאבקי כוח בין חברי הנהלת הקבוצה. גבאי שמע במקרה על ההודעה שיצאה ודרש שתוסר מאתר הקבוצה, ואכן כך נעשה. "לא פירשו נכון את הודעתי ומדובר באי הבנה אחת גדולה, לא כתבתי שום מכתב פיטורין ונכון לעכשיו אני עדיין יו"ר הקבוצה", אמר גבאי.

גבאי ביקש להבהיר עוד: "יש גורמים בהנהלה שלא רוצים לראות את שי האוזמן כמנהל מקצועי. הם טוענים שאין צורך בתפקיד. האוזמן עובד איתנו 5 שנים. הוא עושה עבודה גדולה, ואנחנו מגיעים להישגים ולראייה גמר הפיינל פור לאחרונה. השחקנים שהחתמנו הוכיחו את עצמם והיום הקבוצות הבכירות בארץ רודפות אחריהם, ואפילו באירופה מציעים להם חוזים שהם פי 2 ו-3 ממה שהרוויחו אצלנו".

"אותם אנשים טוענים שהוא לא צריך לשבת על הספסל. אני שואל, איך זה יכול להיות? הוא בונה את הקבוצה, עורך ישיבות קבועות עם הצוות, האם הגיוני שלא ניתן לו לשבת על הספסל? זו הבנה מינימלית", הוסיף גבאי, "איבדנו ספונסר ראשי ויש הרבה עבודה. צריך למצוא ספונסר ולבנות קבוצה. למרות כל מה שקרה וקורה, אנחנו מפשילים שרוולים ונכין את הקבוצה הטובה ביותר".