(צילום: אלן שיבר) (צילום: ספורט 5)
(צילום: אלן שיבר) | צילום: ספורט 5
ניצחון שני רצוף? שחקני נהריה (צילום: לילך וייס, מנהלת הליגה) (צילום: ספורט 5)
ניצחון שני רצוף? שחקני נהריה (צילום: לילך וייס, מנהלת הליגה) | צילום: ספורט 5

משחק אחד בלבד יתקיים הערב (ראשון, 19:20) בליגת ווינר סל - אבל איזה משחק זה יהיה: הפועל תל אביב הלחוצה תגיע לעין שרה, שם תפגוש את עירוני נהריה לקרב תחתית, לו תהיה השפעה על המשך העונה. הבעיה המרכזית של האדומים היא שבר טימור נפצע ולא נרשם בסגל.

במועדון עדכנו כי הוא סובל מזה מספר ימים מכאבים בגבו. לאחר בירור שכלל בדיקת MRI, התגלה כי השחקן סובל מפציעת עמוד שדרה, ועל כן הוא צפוי להיעדר מהמגרשים בין שבועיים לשלושה.

האדומים סוחבים איתם לא פחות מארבעה הפסדים רצופים, האחרון שבהם מול מכבי ראשון לציון בבית. למרות פתיחת העונה הרעה, מעמדו של יאניס קאסטריטיס נותר יציב - אך הפסד נוסף, לקבוצה מהאיזור שבו נמצאת הפועל נכון לעכשיו - יערער את מעמדו.

חוץ מטימור, גם הערב הפועל תופיע ללא סנטר בכיר, שכן טאליב זאנה טרם החלים מהפציעה במרפקו. לפיכך, ג'יי פי טוקוטו, שמחלים בעצמו מפציעה, צפוי לקבל לא מעט דקות בעמדה מספר 5. שלושת הזרים הנוספים שיירשמו הם גייב יורק, רג'י אפשואו וג'ון דיבלר שקלע 17 נקודות מול ראשון לציון.

בצד השני, דני פרנקו יגיע למפגש מול האקסית לאחר שמחק את הספרה "0" מטור הניצחונות, בזכות ה-102:110 על מכבי חיפה לאחר הארכה. גם נהריה תופיע ללא סנטר זר טבעי: דבון סקוט לא נרשם בטופס המשחק, לאור העובדה שבסגל של נהריה נרשמו חמישה זרים, לראשונה העונה.

מי שישחק לראשונה במדים הסגולים הוא מייקל יאנג, אקס הפועל גלבוע/גליל, כשנהריה תקווה פעם נוספת לקבל יכולת טובה מג'ארון בלוסומגיים, שמגלה סימני שיפור.