(צילום: עודד קרני)
(צילום: עודד קרני) | צילום: ספורט 5
"נצטרך לתרגל את ההגנה". דרוקר לשחקניו (צילום: ברני ארדוב) | צילום: ספורט 5

אחרי שלושה הפסדי ליגה רצופים, הפועל חולון נושמת לרווחה: הקבוצה של שרון דרוקר השיגה הערב (שבת) ניצחון חשוב, כשגברה 73:92 על הפועל באר שבע בהיכל הטוטו. בעקבות הניצחון המרשים, החולונים עלו זמנית למקום השלישי, כשבינתיים היא עם משחק עודף על פני הפועל ירושלים.

"קצת פחדתי", הודה מאמן חולון, שרון דרוקר, "לפני המשחק נכנסנו לתקופה לא טובה, ואז הגיע הניצחון בשטרסבורג. חששתי שהלחץ ועומס המשחקים יפגע בנו, אבל לשמחתי הקבוצה הגיבה בסדר".

כמו כן, הוא שיבח את חזרתו של גיא פניני לרוטציה. "אני מאוד שמח שגיא חזר אלינו. 40 שניות לסוף רציתי להחליף את טרוי (קופיין, שערך הופעת בכורה בליגה וסיים עם 16 נקודות ו-10 ריבאונדים). לא נשארו לנו שחקנים, היו גם פצועים, וגיא הבין ואמר: אני אלך להחליף אותו. זה סימן מאוד טוב בשבילי, שבזמן קצר יש לנו שחקן כמוהו שיוכל להשתלב מהר".

"ברור שמכבי לא ברמה שלנו". הדר (צילום: עודד קרני) | צילום: ספורט 5

"אני חושב שאנחנו יכולים להתייצב ולעשות עבודה טובה כמו שמצפים מאיתנו", אמר דרוקר, "וכמו שאני מצפה מאיתנו ומעצמי. היה מאמץ טוב, וגם בהגנה היינו טובים ברוב השלבים. נצטרך לתרגל כמה שאפשר בתוך לחץ המשחקים, בתקווה שנוכל לשמור על ימים כאלה בהגנה גם בהמשך".

מהצד השני, המאמן המפסיד, רמי הדר אמר בסיום: "אנחנו משחקים קבוצתי בהתקפה, ועושים מאמצים. מקבלים סלים קצת נאיביים, אבל משבוע לשבוע אנחנו משחקים טיפה יותר טוב בכל פעם". ומה לגבי היריבה הבאה, מכבי ת"א? "ברור שמכבי זו לא הרמה שלנו, נבוא לשחק הכי חזק שאנחנו יכולים, נעשה מה שנוכל ונתקדם הלאה".

ובנושא אחר, במחצית המשחק התחוללה תגרה בין אוהדי שתי הקבוצות. שני אוהדי חולון נעצרו.