(אלן שיבר) (צילום: ספורט 5)
(אלן שיבר) | צילום: ספורט 5
סטודמאייר יישאר צהוב? (אלן שיבר) (צילום: ספורט 5)
סטודמאייר יישאר צהוב? (אלן שיבר) | צילום: ספורט 5

במכבי ת"א עדיין מנסים לעבות את הסגל הישראלי לעונה הקרובה, אך אם לפני כמה שבועות הייתה אופטימיות לגבי השארתו של אמארה סטודמאייר, כעת הכדור עבר למגרש של האולסטאר לשעבר והוא מתלבט בנוגע לעתידו.

בין מכבי לסטודמאייר אמנם יש הבנות עקרוניות בנוגע לחוזה לעונה הבאה, אך אמארה עדיין לא החליט אם לשחק כדורסל עונה נוספת או שאולי לפנות לתחומים אחרים ולפרוש ממשחק. ההערכה היא כי סטודמאייר יקבל החלטה בימים הקרובים, אך נכון לרגע הזה קיימת פסימיות בקרב הצהובים שהמהלך ייצא אל הפועל.

במקביל, במכבי נוטים לצרף את הגארד המתאזרח מקס היידגר, בוגר מכללת סנטה ברברה. ההערכה היא כי אם יחתום, היידגר יושאל לעונה הקרובה, בעיקר לנוכח התקנה שמחייבת לפחות ארבעה שחקנים בוגרי מחלקות הנוער בישראל.

כמו כן, יובל זוסמן זכה למחמאות בכתבה באתר היורוליג על עשרת הצעירים המבטיחים במפעל: "לאט לאט ובהתמדה, זוסמן הפך לחלק חשוב ממכבי. מדובר בשחקן תכליתי, שמשחק הגנה חזקה וחוטף כדורים. האנרגיה שלו מדבקת ולפעמים נראה שהוא נמצא בכל מקום בהגנה. כדי להפוך למצטיין הוא צריך להיות עקבי באחוזים מחוץ לקשת".  זוסמן שותף ב-23 משחקים בעונה שעברה במפעל הבכיר ביבשת וקלע 5.4 נקודות בממוצע למשחק. בנוסף, הוא סיפק 2.7 ריבאונדים, 1.7 אסיסטים וחטיפה במשחק.