(באדיבות הפועל תל אביב) (צילום: ספורט 5)
(באדיבות הפועל תל אביב) | צילום: ספורט 5
“חובת ההוכחה עלינו“. זלמנסון (באדיבות הפועל תל אביב) (צילום: ספורט 5)
“חובת ההוכחה עלינו“. זלמנסון (באדיבות הפועל תל אביב) | צילום: ספורט 5
עידן סטפנוס דדאס יוצא לדרך: מחר (רביעי, 20:30, שידור ישיר ב-5LIVE) תעלה הפועל תל אביב למשחק הראשון של המאמן היווני על הקווים, כשתתארח בלב המושבה אצל עירוני נס ציונה. האדומים מגיעים אחרי שני הפסדים רצופים, וינסו לחזור למסלול - ובדרך גם להיאבק על המקום הראשון בליגת העל בכדורסל.

דדאס אמר לקראת המשחק: "המשחק מחר יהיה הראשון שלי בהפועל ואני לא יכול לחכות לשריקת הפתיחה. אני וכל המועדון עובדים בשלב זה על חיזוק הסגל, העלאת הביטחון של השחקנים על המגרש והבאת הקבוצה שוב לכושר הטוב ביותר שלה לקראת סיום העונה". 

"נס ציונה היא קבוצה טובה והמשחק נגדה יהיה ההזדמנות הראשונה שלי לראות איך הקבוצה נראית אחרי מספר אימונים שהיו לנו יחד. אני בטוח שהאוהדים שלנו יתמכו בנו ומבחינתי זו תמיכה חשובה מאוד כדי לעזור לשחקנים גם ברגעים קשים. נעשה את הכל כדי להביא את הניצחון".

ברמת הסגל, הפועל תל אביב תעלה רק ארבעה זרים - ותרשום את כולם: ג`ון הולנד, אקסבייר מנפורד, קייל אלכנסדר ובריאן אנגולה. לצד הזרים, יירשמו גם הישראלים גל שטרנברג, דאסטי הנאס, גיל בני, בר טימור, עידן זלמנסון, יונתן רבינוביץ` ותומר גינת.

זלמנסון אמר לקראת המשחק: "אחרי ההפסדים המאכזבים לרמת גן ועפולה כולנו מבינים שחובת ההוכחה היא עלינו. יש מאמן חדש שהבהיר לנו מה אנחנו צריכים לעשות, ויחד עם האוהדים שיגיעו לתמוך בנו ניתן הכל כדי להביא את הניצחון".