(עודד קרני) (צילום: ספורט 5)
(עודד קרני) | צילום: ספורט 5
מכבי תל אביב עלתה אתמול (שישי) למשחק מול מכבי רמת גן בידיעה שהמקום הראשון כבר מובטח, כך שהיא רצתה קודם כל לצלוח את המפגש ללא תקלות מיוחדות. וזה בדיוק מה שקרה - הצהובים ניצחו 81:84, עברו את המשחק ללא פציעות ועודד קטש הצליח לחלק את הכוחות. "אני מרוצה, השגנו את המטרות שלנו", אמר המאמן. "נשארנו בריאים, הצלחנו לחלק עומס והרווחנו דקות של עומר מאייר, שזה חשוב".

בזמן שווייד בולדווין וג`ון דיברתולומיאו פצועים ולורנזו בראון כלל לא נרשם כדי לקבל מנוחה, מאייר בן ה-17 קיבל 22 דקות ונראה - כמעט כהרגלו - מלא בטחון. את המשחק הוא סיים עם 12 נקודות ו-3 אסיסטים, ובעיקר הראה למכבי שיש לה על מי לסמוך, בהווה ובעתיד. "הוא ילד מיוחד, והוא מראה את זה בכל פעם בנגיעות שהוא מקבל", החמיא לו קטש. "הלוואי שהיינו יכולים לתת לו יותר, אבל העונה הזו שונה. הוא מיוחד מאוד, גם ביכולות וגם בדרך שבה הוא מתייחס לעצמו ולמשחק. עוד הרבה הופעות של MVP לפניו".

מאייר עצמו אמר בסיום: "ניסיתי להביא את האגרסיביות, להרים את הקצב, זה התפקיד שלי במשחקים כאלה. הרגשתי טוב, עשיתי מה שאני יודע, לא ניסיתי לעשות דברים חדשים אלא לעשות דברים שתלויים בי. נכון שזה לא היה משחק קובע, אבל מבחינתי כל משחק הוא הזדמנות, ככה אני מסתכל על זה, אני רוצה לבוא ולנצח".

גם מחר מול עירוני קרית אתא, במשחק שינעל את העונה הסדירה לפני שתחל סדרת הפלייאוף מול נס ציונה, מאייר צפוי לקבל נתח די גדול של דקות, לאור העובדה שקטש ימשיך ברוטציה רחבה לקראת רגעי ההכרעה של העונה. אירוע משמעותי נוסף שיקרה מחר מבחינת מכבי תל אביב היא בדיקה נוספת שיעבור בולדווין, אחריה תתקבל תמונה ברורה יותר לגבי מועד החזרה שלו.

במקביל, רוב הפרטים מול עודד קטש סוכמו לקראת העונה הבאה, כשההערכות הן שבקרוב הוא יחתום על חוזה חדש לשתי עונות, בשכר משודרג בהשוואה לזה שהרוויח בשתי העונות הקודמות. מנגד, מכבי עדיין לא מבצעת פעולות משמעותיות בשוק השחקנים לקראת העונה הבאה, לאור העובדה שהתקציב עדיין לא ידוע משום שטרם החלה מכירת המנויים.