(אלן שיבר) (צילום: ספורט 5)
(אלן שיבר) | צילום: ספורט 5
תצליח לעלות לגמר? הפועל תל אביב (לירון מולדובן) (צילום: ספורט 5)
תצליח לעלות לגמר? הפועל תל אביב (לירון מולדובן) | צילום: ספורט 5
רגע לפני המשחק המכריע בסדרת חצי גמר הפלייאוף מול קריית אתא הערב (חמישי, 21:00, ישיר ב-5SPORT), יו"ר הפועל תל אביב, רמי כהן, התראיין לתכנית "חמש באוויר" והתייחס למגוון נושאים. המשך העונה, הכעס על העירייה ועל אי הרחבת הדרייב-אין, דרך רכישת קבוצת הכדורגל ועופר ינאי.

"אנחנו משחקים לא טוב", פתח כהן את דבריו, "צריך לקוות שמה שקורה לנו עד עכשיו יספיק לנו, נצטרך למצוא את הדרך לנצח. זה השבוע האחרון של העונה וצריך לעשות התאמות ממשחק למשחק. הקהל הוא יתרון ונצטרך להתמודד איתו. יותר קשה להתמודד ברגעים הקשים בלי ג`ייקובן בראון, אנחנו יותר טובים מקריית אתא".

על הפציעה של הולנד בסיום המשחק השני: "ג`ון הולנד רוצה לשחק, יש לו שבר בכף היד. חוסר אחריות זו מילה עדינה לדרך שבה הוא נפצע, אבל את זה אפשר להגיד רק בדיעבד".

"הכימיה של גינת עם דדאס מצוינת", אמר כהן, "השיטה של דדאס יותר קשה לגבוהים ולכן תומר יותר מתקשה. צריך להוסיף דברים קטנים שיעזרו לו, שיטת המשחק לא מתאימה לו".

על הלחץ לפני המשחק מול קריית אתא: "יש לחץ, מרגישים את זה מכל הכיוונים. מצד שני, זה כיף ובשביל זה אנחנו בעסק הזה, צריכים לעשות הכל כדי לנצח ולחייך אל הלחץ. תומר ובר (טימור) וגם אניס, הם מנהיגים ואנחנו סומכים עליהם שיעשו את הדברים הנכונים. אם לא נעבור את חצי הגמר זה כשלון".

"הבעיה הגדולה היא עיריית תל אביב והיא שערורייה", אמר כהן בקשר להרחבת הדרייב-אין, "כל התכניות נגנזו על ידי העירייה, האחריות היא שלה לחלוטין. רק בתל אביב צריך להתחנן על כל דבר ואני מתכוון לטפל בזה בקיץ. לא יכול להיות שהעירייה תקבע מי תהיה האלופה. לארסנל, טוטנהאם וצ`לסי יש מגרש, גם להפועל תל אביב מגיע. זה נראה כאילו לא מתייחסים להצהרות של עופר, אמרו לי שעופר צריך לתרום 150 מיליון שקל, איפה נשמע דבר כזה? למה לקבוצה אחת נותנים אולם והשנייה צריכה לעשות מיליונים. בקרוב, ייבנה מתחם אימונים לקבוצה".

על האפשרות שעופר ינאי ירכוש את קבוצת הכדורגל של הפועל תל אביב: "אני אמרתי לו שלא יעשה את זה. להערכתי הוא ישמע לי ולא יעשה את זה. מועדון הכדורסל יותר גדול ממועדון הכדורגל".