שוב בחילופי האשמות. רמי כהן (צילום: ספורט 5)
שוב בחילופי האשמות. רמי כהן | צילום: ספורט 5
"שמח ומתרגש, אבל מרוכז בעונה". גינת | צילום: ספורט 5

דווקא ביום שהיא נפרדה מהקפטן שלה, הפועל תל אביב פותחת עונה: הקבוצה ערכה הערב (רביעי) את מסיבת העיתונאים לקראת חידוש העונה - ובאופן מקרי, היא התקיימה בדיוק ביום שבו תומר גינת חתם בפאריס לבלואה הצרפתית. הקפטן נכח במסע"ת, לצד היו"ר רמי כהן והמאמן יאניס קאסטריטיס, ודיבר לראשונה על המעבר לאחת הליגות הגדולות באירופה.

"אני שמח ומתרגש, אבל עכשיו זה לא הזמן לדבר על זה" אמר גינת. "יש לי חודש וחצי בהפועל ת"א, שזה הבית שלי וזה הדבר היחיד שאני מתרכז בו כרגע. כשיגיע הזמן לעשות סיכומים, אני אדבר. כרגע רק הפועל ת"א בראש שלי. אני מתרגש מאוד מחזרת הליגה ומחכה כבר למשחק הראשון".

רמי כהן התייחס גם לסיפור ג'ורדן המילטון - שנצפה בחנות נעליים ונקנס - אירוע שקרה אחרי ביקורות מצידו כלפי מכבי תל אביב והפרת הבידוד של אנג'לו קלויארו וסנדי כהן. "הביקורות נגד מכבי לא היתה בגלל אירוע ספציפי כזה או אחר, היא הייתה בגלל הנסיונות לחבל בחזרת הכדורסל", אמר היו"ר. "לעניינינו, ג’ורדן המילטון טעה, אבל הוא הלך לחנות ולא למסיבה וגם נענשנו על כך".

באשר לגינת, היו"ר הוסיף: "ברכות לתומר, אנחנו מאוד שמחים בשבילו. הכל היה גלוי ועל השולחן. היה לנו ברור שאם תומר ישחק בארץ, זה יהיה רק בהפועל, אבל מצד שני, ידענו על העניין שהוא מעורר בחו"ל. כשהוא הודיע לי שהוא מצא קבוצה לשביעות רצונו, אני מאוד שמחתי בשבילו. אני מאחל לנו שיהיו לנו הרבה קפטנים כמוהו בהמשך".

"אנחנו מאוד גאים בו", אמר קאסטריטיס. "תומר הוכיח שיש לו יכולות גבוהות מאוד ואני מאחל לו בהצלחה בהמשך. כרגע הוא איתנו עדיין ואנחנו שמחים על כך".

"כולנו מתרגשים לחזור לעבוד, אנחנו מתאמנים כבר עשרה ימים ויש לנו עוד שבוע וחצי", סיכם קאסטריטיס את ההכנה. "אנחנו כאן כי אנחנו אוהבים את מה שאנחנו עושים".

תגובת מכבי ת"א: "אנחנו מאחלים להנהלת הפועל ת"א שיגיע היום שהם יקבלו כותרת שלא קשורה למכבי תל אביב".