לא רוצה לסכן את עצמו לקראת העונה הבאה. פוסטר (צילום: עודד קרני)
לא רוצה לסכן את עצמו לקראת העונה הבאה. פוסטר (צילום: עודד קרני) | צילום: ספורט 5
בקבוצה מעוניינים להמשיך ולהשתתף באירופה. פוסטר נגד ססארי (FIBA)
בקבוצה מעוניינים להמשיך ולהשתתף באירופה. פוסטר נגד ססארי (FIBA) | צילום: ספורט 5

חדשות מקצועיות לא טובות להפועל חולון: גם מרקוס פוסטר, השחקן הטוב והיציב ביותר של הקבוצה העונה, הודיע כי לא יחזור לחידוש האימונים והמשחקים בחודש הבא. בימים האחרונים העביר פוסטר מסרים לראשי חולון כי הוא מעדיף שלא לחזור, בשל הרצון לשמור על עצמו לעונה הבאה ולא "לקחת סיכונים" לאור הלו"ז הצפוף. פוסטר זוכה לעניין גדול מקבוצת יורוליג וממספר קבוצות יורוקאפ, לאור היכולת הגבוהה שהציג.

פוסטר, אחד הזרים הבודדים ששרדו מסגל פתיחת העונה של חולון, הרשים בליגת ווינר עם 20.2 נקודות למשחק (42.3% ל-3), 3.5 ריבאונדים ו-3.4 אסיסטים למשחק. הוא מצטרף למני האריס וריצ'ארד האוול שלא יחזרו, כל אחד מסיבותיו הוא. גם ראיין תומפסון לא ילבש יותר צהוב-סגול העונה, לאחר שהקבוצה הגיעה עימו להסכם על התרת חוזהו.

בתוך כך, בחולון כבר חושבים על העונה הבאה ומתכוונים להמשיך להופיע באירופה. חולון המדורגת רביעית כרגע צפויה להיות זכאית לאחד משלושת הכרטיסים לשני המפעלים הבכירים ביבשת חוץ מהיורוליג - ליגת האלופות של פיב"א (בה שיחקה בשלוש העונות האחרונות) או היורוקאפ.

מכבי תל אביב תלך כמובן ליורוליג, ובהנחה שירושלים תמשיך בליגת האלופות של פיב"א, הרי שחולון ומכבי ראשון לציון יקבלו את שני הכרטיסים הנוספים. היה וראשון לציון (שלישית בטבלה) תבחר ללכת לליגת האלופות של פיב"א, חולון תבחן את אופציית היורוקאפ.