(העמוד הפייסבוק הרשמי של גלבוע/גליל)
(העמוד הפייסבוק הרשמי של גלבוע/גליל) | צילום: ספורט 5
קולמן בימי המכללות. (GETTY)
קולמן בימי המכללות. (GETTY) | צילום: ספורט 5

אנחנו רגילים לשמוע על שחרורים, ביטולים ועוד בשורות פחות חיוביות. אבל הנה לכם, בשורה חיובית: החתמה ראשונה מאז פרוץ משבר הקורונה. הפועל גלבוע/גליל סיכמה עם הפורוורד טים קולמן, שיצטרף בימים הקרובים לסגל של ליאור ליובין.

קולמן מגיע לגן נר מהליגה הפינית, שם העמיד ממוצעים יפים של 18.9 נקודות, לצד 6.9 ריבאונדים ו-1.5 אסיסטים. יתפוס ככל הנראה את מקומו של ג'ארמר גאלי, שלא צפוי לחזור להמשך העונה. במקביל, בגלבוע נמצאים במגעים עם שחקנים נוספים בשוק, ונראה שהם לוקחים במלוא הרצינות את החזרה הצפויה של ליגת העל.

קולמן בן ה-25 גדל במכללת NJIT, ולפני כחודש היו דיווחים על כך שהוא מועמד דווקא להפועל תל אביב. בעונה החולפת במדיה של כיכב כאמור בווילפאס. עד להפסקת העונה בשל משבר הקורונה, בעזרתו הוליכה הקבוצה את טבלת הליגה הפינית עם מאזן של 30 ניצחונות ו-6 הפסדים.

עוד במועדון, מייקל יאנג הביע נכונות לחזור ולהשלים את את העונה. כמו כן גם אייל ננקין, שהושאל העונה לאליצור נתניה, ישוב לגלבוע. עוד נמסר מהמועדון שבכוונתה לצרף שחקנים ממחלקת הנוער.

מאמן הקבוצה, ליאור ליובין התייחס להחתמה של קולמן: "אנחנו עוקבים אחריו הרבה זמן, שמחים על ההחתמה שלו, הוא נלהב וגם אנחנו נלהבים, מסוג השחקנים שאנחנו אוהבים ורוצים. מאוד מגוון ואנרגטי, עם תשוקה להשתפר. אז חוזרים לעניינים - חלאס קורונה".