(אלן שיבר)
(אלן שיבר) | צילום: ספורט 5
תומאס, לא בטוח יחזור (עודד קרני)
תומאס, לא בטוח יחזור (עודד קרני) | צילום: ספורט 5

הפועל ירושלים הודיעה הערב (חמישי) באופן רשמי על חזרתו של ג'יימס פלדין לקראת שלבי הכרעת העונה. פלדין, מכוכבי הקבוצה מהבירה, הוא השחקן הזר השני שיחזור בוודאות לסגל של עודד קטש, אחרי שאתמול הוציאה ירושלים הודעה דומה לגבי סולימאן בריימו. "הייתי חייב לחזור, זה הבית שלי", אמר פלדין לאתר ערוץ הספורט.

בהפועל ירושלים מעריכים כי גם ג'ייקובן בראון ייתן את הסכמתו לשוב לישראל. מצד שני, קיימת פסימיות בנוגע לחזרתו של טיישון תומאס, שנכון לעכשיו מעדיף להמתין ולראות מה יהיה השווי שלו לקראת העונה הבאה.

כמו כן, במועדון מהבירה ממתינים לתשובות מג'ון הולנד, שלווין מאק ועמנואל טרי. בירושלים מקווים מאוד להחזיר כמה שיותר שחקנים מהסגל לפני פרוץ משבר נגיף הקורונה, אך בוחנים את השוק גם בנוגע לאפשרויות גיבוי במקרה ואחד השחקנים לא ירצה לשוב.

ג'יימס פלדין הוא כאמור מהשחקנים הבולטים העונה בירושלים. הוא שותף ב-20 משחקי ליגה והעמיד ממוצעים של 13.8 נקודות (42 אחוז מחוץ לקשת), 3.7 ריבאונדים ו-2.9 אסיסטים. משחק השיא שלו היה מול גלבוע/גליל, אז הפציץ 41 נקודות. בריימו, הזר הראשון שאישר כי ישוב לסגל של קטש, נחשב גם הוא לאחד הברגים המרכזיים של האדומים. הוא שותף ב-20 משחקים מתוך 21 המחזורים (פתח רק בארבעה) וקלע בממוצע 13 נקודות למשחק, לצד 5.7 ריבאונדים.