(צילום: מכבי ת
(צילום: מכבי ת"א, האפליקציה הרשמית) | צילום: ספורט 5
"מכבי זה לא רק כדורסל" (צילום: מכבי ת"א, האפליקציה הרשמית) | צילום: ספורט 5

לרגל חג הפסח המתקרב ולאור משבר מגיפת וירוס הקורונה, מכבי תל אביב, יחד עם כמה מהמפרסמים שתומכים בקבוצה, יצאו במבצע בזק לאריזה וחלוקה של 555 חבילות מזון לבני הגיל השלישי ולניצולי שואה. היוזמה התבצעה בשיתוף עמותת "עזרה מגד" ומתנדביה.

"אני חושב שזה מפעל גדול שערב חג הפסח דואגים למשפחות נזקקות וניצולי שואה", אמר יו"ר המועדון עו"ד שמעון מזרחי, "תודה לשותפים העסקיים שלנו 'מגדלי הים התיכון' שנרתמו לעניין ולעובדי המועדון שהגיעו לארוז את המוצרים ולחלק אותם. חג שמח ובריאות מלאה לכולם".

"היה לי חשוב מאוד לבוא לפה היום, כל העולם נמצא במצב חירום וזו זכות", אמר דני אבדיה, שהתגייס בשבוע האחרון לצה"ל וביום שישי הגיע למסור מארזים לחג. "להיות במכבי זה לא רק לשחק כדורסל, זה גם להיות מעורב בקהילה ולהפגין אכפתיות. זה לנצח במגרש ומחוץ למגרש".

דורון ג'מצ'י, שריכז את המיזם מטעם מכבי תל אביב בתור סמנכ"ל שיווק וקשרי קהילה, אמר: "עשינו שיתוף פעולה עם החברים שלנו במגדלי הים התיכון. המערך הוא גדול - רכש, אריזה, שינוע של כל החבילות. שמעון מזרחי כאן, המנכ"ל עדלי מרכוס וכולם שותפים לאריזה ולשינוע. כל אחד בימים אלה שקוע בצרות עולמיות ומקומיות, אבל בסופו של דבר חשוב לנו להגיע לגיל השלישי שנמצא ברמת הסיכון הגבוהה ביותר, גם בבדידות וגם בצרכים שלו. לקחת חלק בכזה פרויקט זה עושה טוב על הלב. חשוב להתלכד ולעשות מה שצריך עבור מי שצריך".