(אלן שיבר) (צילום: ספורט 5)
(אלן שיבר) | צילום: ספורט 5
קולשוב, לא הפתיע את שמיר (מנהלת הליגה) (צילום: ספורט 5)
קולשוב, לא הפתיע את שמיר (מנהלת הליגה) | צילום: ספורט 5

התאוששה. הפועל חולון השיגה הערב (ראשון) ניצחון ליגה חשוב עם 78:89 ביתי על הפועל באר שבע. 14 שלשות קבוצתיות לצד 15 נקודות של איגור קולשוב בבכורה בסגול הובילו את דן שמיר וחבורתו בחזרה למקום השני.

"עברה עלינו תקופה מעניינת של הרבה עבודה", אמר דן שמיר בסיום. "זרקנו 38 שלשות, קלענו 14, שיחקנו יותר מהר. אין סודות בדברים האלו, ולכיוון הזה נלך. יש לנו עדיין מה לתת כשאנחנו משחקים כזה כדורסל. אני לא עצבני, אבל אני חושב שכולנו במצבנו צריכים להביא הרבה ולא לוותר בשום רגע של המשחק ולא לאבד ריכוז. לא הכל יהיה מושלם, אבל זה מה שעשינו היום ונצטרך את זה כל רגע מעכשיו".

"הקבוצה שלנו לא הכי מאוזנת בעולם, ומה שיש לנו זה זה. לא אימנתי את הופסון עדיין, הוא יגיע ונראה. המתבקש זה לא משחק מאד מסובך. קולשוב? לא הפתיע אותי, הוא עזר לנו מאד. אנחנו משחקים כדורסל די פשוט שכולם יודעים לשחק אותו, הוא שיחק אצל מאמנים טובים וקבוצות טובות. היום הוא עשה פעולות חשובות שעזרו לנו".

מנגד, רמי הדר ניסה להסביר מה היה חסר לב"ש: "אני חושב ש-75% מהקו הקדמי שלנו, רות'בארט, ברון ו-ווטסון. חוץ מזה לא חסר לנו כלום. איך ממלאים את החסר? מי ששיחק היום במקומם עשה עבודה טובה. תמיד נשחק עם מה שיש, נמשיך להילחם ויגיעו הניצחונות, אני בטוח. אני אוהב את המלחמה, לא חושב ששיחקנו טוב מדי היום. הייתה נפילת ריכוז במצבים מסוימים, אבל יחסית לשבוע שעבר זה יותר טוב. אני יוצא מעודד מניצחונות, לא מחזרות למשחק. מה צריך לעשות? לשחק נגד נהריה".

תגובתו של שלומי הרוש: "יותר כיף לנצח כשאנחנו בונים משהו חדש פה. הבאנו שחקן אחד, והשני נוחת היום. ננסה להכניס אותו לעניינים, פחות מלחיץ לעשות את זה בניצחונות. יותר אחריות עליי בגלל היעדרות פניני? כל השחקנים צריכים לתת יותר. הוא שחקן מאד חשוב, וגם טי ג'יי קליין. כל שחקן צריך לתת אקסטרה כדי לחפות עליהם. סגנון המשחק יהיה כמו שראיתם היום, יותר הגנה, ריצה ושלשות, וזה מה שנצטרך לעשות כדי לנצח".