(אלן שיבר) (צילום: ספורט 5)
(אלן שיבר) | צילום: ספורט 5
פארגו מול גלבוע (מנהלת הליגה) (צילום: ספורט 5)
פארגו מול גלבוע (מנהלת הליגה) | צילום: ספורט 5

בזירה המקומית מכבי תל אביב ממשיכה לטייל. הערב (ראשון) ניצחו הצהובים 70:88 בקלילות את גלבוע/גליל והמשיכו להתקרב לעבר הבטחת המקום הראשון בתום העונה הסדירה לפני הפלייאוף. מוליכת הטבלה עשתה לעצמה חיים יחסית קלים עם יתרון יציב במחצית הראשונה. למרות רבע שלישי פחות טוב, החבורה של יאניס ספרופולוס סימנה עוד וי.

"אפשר לומר שהתרשמתי", אמר יאניס ספרופולוס. "אני לא מרוצה מהרבע השלישי, לא התחלנו אותו טוב ונתנו נקודות קלות. הם לקחו הרבה ריבאונד התקפה ויצאו להתקפות מעבר. כל שאר המשחק אני ראיתי את מה שאני רוצה. אפשרנו להם לקלוע באזור ה-13 עד 16 נקודות לרבע שזה מספר טוב להגנה שלנו. מבחינת יעילות היינו לא רעים, לא משחק נהדר, אבל לא רעים".

"היו לנו הרבה נקודות במעבר וזה מה שרצינו, לשחק מהר יותר. זה חלק אחד טוב שביצענו היום. הגנתית אני חושב שהיינו אגרסיביים, חטפנו כדורים, אני חושב שעשינו עבודה נהדרת חוץ מהרבע השלישי. נצטרך להשתפר ולתקן את הטעויות בכל משחק, גם בניצחונות חייבים לתקן חלקים. אנחנו צריכים ללמוד מכל משחק בין אם מנצחים או מפסידים".

תגובתו של ג'רמי פארגו בסיום: "היה מאמץ קבוצתי, לחצנו בהגנה וזה עזר לנו לקלוע בצד השני. אנחנו נהנים כרגע. מה עבד? שיחקנו קשוח, היו לנו המון זרים שיכולים לקלוע, ברבע הרביעי הצלחנו להגביר את הקצב ולעשות מה שאנחנו יודעים. אתה חייב אם אתה רוצה לנצח לשמור על אינטנסיביות גבוהה".

גם המאמן המפסיד, אריאל בית הלחמי, דיבר: "אני חושב שהיינו קרובים באיזשהו שלב ב-60:56. היו לנו שתי טעויות שממש לא טובות או רציניות. גם השלשה בסוף שעון וגם פאול כפול, וזה קצת עצר אותנו. בסה"כ כדי לנצח אנחנו צריכים את כל השחקנים, ולא כולם הגיעו ברמה שהם צריכים להגיע. מי ששיחק עשה הכל, ואמרתי להם שאני מכבד את זה. שחקנים מרכזיים לא מגיעים במיטבם, אז היו חסרות לנו הנקודות. המשחק לא היה צריך להגיע ל-90, אבל נשברנו וזה ברח".