הצהובים ערכו אימון מסכם (צילום: ספורט 5)
הצהובים ערכו אימון מסכם | צילום: ספורט 5

מכבי תל אביב רוצה לשמור על כתר האליפות שלה: הצהובים ערכו הערב את האימון המסכם לקראת חצי גמר הפיינל פור מחר נגד הפועל אילת, והיה אפשר להרגיש את הדריכות לקראת ערבי השיא של העונה. התכונה באה לידי ביטוי בנוכחות מוגברת של הבעלים - דייויד פדרמן, אודי רקנאטי, היו"ר שמעון מזרחי, וכן המנכ"ל אלי דריקס וחברי הנהלה נוספים, שהגיעו לעקוב מקרוב אחרי האימון המסכם.

מייקל רול דיבר על החשיבות של המשחק מחר: "היו לנו הרבה ימים של הכנה, עם אימונים אינטנסיביים. לרגע הזה חיכינו, עשרה חודשים של עבודה, זה סוף הדרך שלנו וכולנו רוצים לסיים אותה בפיצוץ. אנחנו יודעים מה אנחנו צריכים לעשות והדברים תלויים בנו. שיחקנו נהדר לאחרונה ועכשיו הזמן להגיע לשיא".

על הלחץ שלא לסיים את העונה ללא תואר אמר: "כל מי שישחק יודע מה מונח על הכף, וזה הכרחי שנשחק טוב למשך כל 40 הדקות. כבר קרה בעבר למכבי שהקבוצה סיימה את העונה ללא תואר, לפחות מבחינתי המאזן שלי הוא אחד מתוך אחד, ואני מקווה להפוך את זה מחר לשניים מתוך שניים".

כצפוי, מי שנותר מחוץ לסגל מחר הוא ג'רמי פארגו. המאמן יאניס ספרופולוס קיבל החלטה עקרונית שפארגו יהיה זה שלא ישחק גם בגמר, ורק פציעה או חיסור בלתי צפוי של אחד הזרים עשויה לשנות את המצב.