(דני מרון) (צילום: ספורט 5)
(דני מרון) | צילום: ספורט 5

המשחק הקודם בנס ציונה עדיין יושב טוב טוב בראש של אנשי הפועל תל אביב. לפני שלושה מחזורים, האדומים איבדו יתרון של עשר נקודות בשתי הדקות האחרונות והפסידו, כשבפעם הראשונה העונה, דני פרנקו ירד לחדרי ההלבשה כשהוא מקבל קללות מהאוהדים. הערב (חמישי) תהיה להפועל הזדמנות לחוויה מתקנת באולם לב המושבה.

אלא שמאז ההפסד ההוא, האדומים התאוששו עם שני ניצחונות רצופים, בדרבי מול מכבי תל אביב ובמשחק נגד מכבי ראשון לציון בשבוע שעבר. "היינו בנס ציונה לא מזמן, וזה משחק שעדיף שנזכור אותו", אמר דני פרנקו לקראת ההתמודדות. "היה צורך במשחק כזה שצריך ללמוד ממנו, כדי שמצבים כאלה לא יקרו שוב".

בפעם השנייה העונה, הפועל תנסה לרשום רצף של שלושה ניצחונות ליגה. "זה הזמן לבנות מומנטום", הוסיף המאמן. "פעם שעברה מול נס ציונה, האוהדים שלנו עשו עבודה גדולה. הפעם אני מקווה שאנחנו נהיה קצת יותר טובים, כי חשוב לנו לחזור הביתה עם ניצחון". גם היום האוהדים האדומים יפגינו נוכחות - הפועל קיבלה כמאה כרטיסים, שנחטפו תוך דקות בודדות.

מי שינסה להמשיך בגרף השיפור הוא טיי מקי. בשני הניצחונות האחרונים הוא הציג יכולת טובה יותר, כשנגד ראשון לציון הוא קטע רצף של חמישה משחקים בחד-ספרתי עם 14 נקודות. בששת המשחקים האחרונים הוא גם העמיד יחס אסיסטים-איבודים נהדר (8:48). החיפושים אחר שחקן רכש עדיין נמשכים, אבל בהפועל טוענים שאם לא יימצא שחקן איכותי שישדרג אותם באופן משמעותי - לא יוחתם אחד כזה.