(אלן שיבר) (צילום: ספורט 5)
(אלן שיבר) | צילום: ספורט 5
מכבי תל אביב, בהרכב חסר, לא התקשתה היום (שני) כשניצחה 70:85 את הפועל אילת. הקבוצה של עודד קטש הגיעה עם שמונה שחקנים וניצחה בפעם התשיעית ברציפות, כאשר המאמן התייחס בהרחבה בסיום.

קטש אמר: "חששנו מהסגל לפני המשחק. חששנו שדברים יכולים להתפתח ושיהיו בעיות עבירות, אבל האטנו את הקצב כדי לשמור על השחקנים. ניסינו לעזור להם. מההתחלה היה אפשר להרגיש שהיה משחק מעט נטול אנרגיות, יש עייפות מצטברת והטיסה לאילת לא פשוטה. לא בקצב שרצינו, היו חסרים שני גארדים. שיחקנו בהרכבים קצת מוזרים. כשהיינו מרוכזים בהגנה ניצחנו".

המאמן המשיך: "דיברנו לפני המשחק על כך שיש עוד דרכים להשתמש בחסיאל ריברו. אנחנו יודעים לשחק גם עם גבוה אחד, מרגיש יותר בנוח בריווח שלנו. נראה מה המצב של תמיר בלאט, הוא נפצע באימון האחרון. זה לא נראה חמור מדי. סורקין יקח יותר זמן. מאז הגעתו של אנדראה טרנקיירי הקבוצה משחקת אחרת, עם ביטחון אחר. חזרו להם שחקנים משמעותיים".

המאמן המפסיד, יוריצה גולמאץ, אמר: "דיברנו על ריווח וזה היה חשוב מול מכבי. היו להם 5 ריבאונדי התקפה ברבע הראשון, הם קולעים שלשות וקשה לרדוף אחריהם. מכבי גדולה מאיתנו, היו בעיות בחילופים בהגנה שלנו ושלהם. סנגלין קלע טוב, שחקן איכותי שיוביל את הקבוצה. הוא עדיין מתקשה בהתקפה ולא ידע לאן ללכת בתרגילים, אבל זה נורמלי".