עודד קטש. יצליח לשדרג את פנאתינייקוס? (דני מרון) (צילום: ספורט 5)
עודד קטש. יצליח לשדרג את פנאתינייקוס? (דני מרון) | צילום: ספורט 5
דדאס. סיפר על האתגר של קטש (אלן שיבר) (צילום: ספורט 5)
דדאס. סיפר על האתגר של קטש (אלן שיבר) | צילום: ספורט 5

המינוי הצפוי של עודד קטש למאמן פנאתינייקוס מעורר הדים ביוון. במדינה ניסו לתהות על קנקנו של מי שהוביל את הפועל ירושלים לשני גביעים, וכדי לעשות זאת שוחחו עם יריבו של קטש עד לאחרונה ומאמן הפועל חולון, סטפנוס דדאס.

"אנשים ועיתונאים מעורבים מדי בסגנון המשחק של פנאתינייקוס", ציין דדאס, "וובוראס עשה את מה שהיה יכול עם התקציב שקיבל והביא את הקבוצה למקסימום", החמיא המאמן לחברו, והמשיך, "היו טעויות בקיץ, אבל אף אחד לא יכול היה להוציא יותר מהקבוצה הזאת, גם לא קטש. וובוראס עשה את הטוב ביותר שלו".

מאמנה של חולון גם סיפר על המאמן הישראלי: "הוא מאמן מאוד רגוע, לא בסגנון של טרינקיירי (מאמן באיירן מינכן), הוא סבלני ומשדר רוגע לשחקניו". דדאס המשיך וסיפק זווית מעניינת על סגנון המשחק של קטש בקבוצתו האחרונה: "בירושלים היה לו תקציב גדול, את הישראלים הטובים בליגה אבל הם שיחקו בצורה כזו שלא צריך להגיד להם מה לעשות, הם עושים הכל לבד. הקבוצות שלו משחקות כדורסל טוב עם זרימה טובה בהתקפה".

"הסגנון שלו גורם לשחקנים שהרגישו מוגבלים להראות יותר מהיכולות שלהם, אין לחץ על שחקנים בכל התקפה" החמיא היווני, וסימן את האתגר של קטש בפנאתינייקוס, "קבוצות בלי הרבה כישרון צריכות לעבוד בעיקר על ההגנה, ונראה כי קבוצות של קטש משחקות בעיקר התקפה".

על היחסים עם חבריו המאמנים היוונים  בישראל הוסיף: "אנחנו מדברים לא מעט, בעיקר לפני משחקים אחד נגד השני. אנחנו לא נפגשים בגלל ההגבלות. אחרי ניצחונות גדולים אנחנו מפרגנים אחד לשני בהודעות, מפריע להם כשאנחנו מצליחים" התבדח היווני.