שיא קריירה, אריאל (באדיבות מנהלת הליגה)
שיא קריירה, אריאל (באדיבות מנהלת הליגה) | צילום: ספורט 5

אחרי הניצחון על הפועל תל אביב, הפועל אילת כבר התחילה להרגיש טוב עם עצמה, אלא שאז הגיעה לאולם בגין, מכבי ראשל"צ עם תכניות אחרות לחלוטין. הקבוצה של גיא גודס ביצעה ריצה מטורפת במהלך הרבע השני בדרך ל-72:94 הערב (שני) על החבורה של אריק אלפסי שהפסידה בפעם ה-12 העונה.

אילת עוד הוליכה בתשע נקודות בפתיחת המשחק, אבל ברבע השני הכל התהפך. הכתומים החלו לנעול את הצבע ואפשרו ליריבה לקלוע רק 10 נקודות ב-10 דקות. במהלך שש דקות וחצי של טירוף, ראשון לציון ביצעה ריצה של 0:27 ולא הסתכלה עוד לאחור, כשהיא קולעת בכמעט ב-90% ל-2 נקודות במהלך 40 הדקות - נתון שמלמד גם על הרכות והחולשה של האילתים.

 

9 נקדות ב- 100% מהשדה. בלייזר (מנהלת הליגה)
9 נקדות ב- 100% מהשדה. בלייזר (מנהלת הליגה) | צילום: ספורט 5

אדם אריאל ניפק משחק נפלא ושיא קריירה בלילה עם 19 נקודות ב-22 דקות בלבד, כולל 4 שלשות משבע ניסיונות, וחתום למעשה על הבריחה הגדולה במחצית הראשונה. גם ג'ורדן סווינג בלט עם 19 נקודות משלו. בצד השני, רייבונטה רייס היה היחיד שתפקד בשורות המקומיים, כשקלע 30 נקודות.

ראשון לציון, שנמצאת במקום השלישי בטבלה, רשמה הערב את הניצחון העשירי של בליגה, תוך שהיא קוטעת שני הפסדים ברציפות. במחזור הבא, ייצאו חניכיו של גיא גודס לאולם בגן-נר שם יפגשו את גלבוע/גליל, שנמצאת גם היא בפורמה טובה. האילתים לעומת זאת, להם חמישה ניצחונות בלבד, יגיעו למפגש של שתי האחרונות בטבלה, נגד מכבי אשדוד.