צילום: אלן שיבר (צילום: ספורט 5)
צילום: אלן שיבר | צילום: ספורט 5

מכבי ת"א תגיע למשחק החשוב מול גראן קנאריה ביום חמישי אחרי ניצחון. הצהובים גברו הערב (שני) 74:86 על עירוני נס ציונה ועלו למקום הראשון אחרי ניצחון ליגה שביעי ברציפות, מה שאומר שהם יגיעו למשחק מול הפועל חולון ביתרון נקודה. אלכס טיוס (21 נקודות) וג'רמי פארגו (9 אסיסטים) בלטו ויאניס ספרופולוס יקווה לראות המשכיות גם ביורוליג.

ספרופולוס אמר בסיום: "במחצית הראשונה שיחקנו עבור הקהל, הייתה רק התקפה. במחצית השנייה שיחקנו הגנה וזה מה שניצח לנו את המשחק. הבנו שאנחנו צריכים לעשות הגנה, אי אפשר רק לקלוע מצד לצד. לא הייתה לנו בעיה בריכוז, אחרת לא היינו יכולים לקלוע כל כך הרבה. התקפה לא מנצחת משחקים".

ספרופולוס דיבר גם על היורוליג: "יש לנו עדיין סיכוי, נילחם מול גראן קנאריה במטרה לנצח". מאמן מכבי ת"א נשאל גם על המצב הבטחוני ואמר: "אני לא מודאג, רק מנסה לעשות את העבודה שלי זו בעיה לכל המדינה, לא רק לי. אני מנסה להתרכז במשחק ויותר מודאג מזה".

טיוס אמר: "מה שהכריע את המשחק הייתה ההגנה. חוסר אנרגיה? הפסדנו בהרבה משחקים, השחקנים טיפה עייפים, אבל צריך לשים את זה בצד. צריך להיות מרוכזים".

בצד המפסיד, נדב זילברשטיין אמר: "אני יוצא עם תחושת פספוס. 35 דקות היינו מצויינים, הגענו למקומות שרצינו, לקחנו זריקות טובות. היו 3-4 דקות של חוסר ריכוז, דווקא בהתקפה. היו זריקות שהכרחנו, הלכנו יותר מדי לפעולות אישיות. בהגנה עמדנו יפה, שמרנו מצוין על הצבע וסגרנו טוב לריבאונד. נגד מכבי ת"א צריך להיות שם 40 דקות. הייתה קצת עייפות, לא היה לנו את גולן גוט ואלישי כדיר. השחקנים לא היו קשובים. אנחנו צריכים לדעת להיות יורת עקביים, במיוחד בהתקפה".