צועד כמנצח: ארבעה חודשים עברו מאז שהשחקן ולוחם סיירת מטכ"ל ידין גלמן, נפצע באורח קשה במהלך הלחימה בקיבוץ בארי. מאז הוא התרכז בהתאוששות מהפציעה, אבל רוח הלחימה שלו נותרה בו ואף נהייתה חזקה מתמיד - ולאחרונה הוא צעד כמנצח על השטיח האדום בפרמיירת סרטו החדש, "המנצחים".

גלמן שמככב בסרט שיצר אלירן פלד בהשראת אירועים שהתרחשו בתקופת מלחמת ששת הימים, שיתף במהלך האירוע במצבו. "אני לא עם הסד, היד בכיס כדי לתמוך", אמר גלמן, "זה לא שאני מאה אחוז בלי, אבל רציתי לבוא יפה הלילה".

איפה נפצעת?
"ביד, בחזה ובאצבע. זה עדיין פצוע, לא השתקם לגמרי, אבל אני בכיוון".

שיתפת גם תמונות עם זוגתך, אדוה דדון, איתה הקשר מאוד התחזק.
"זה הפך להיות הדבר הכי חזק בעולם".

לצידו של גלמן, התייצבו כוכבי הסרט; דור הררי שחזר ממילואים, עמית פרקש, דניאל ליטמן ויון תומרקין, שהתרגשו מהחלמתו של חברם. "נכנסתי לראות אותו בפעם הראשונה בחדר כמו שילד רואה גיבור על. ככה הרגשתי", אמר ליטמן והררי הוסיף, "פשוט ידעתי שידין הוא איש ברזל".

"המנצחים", הוא מיוזיקל זוכה פרס אופיר שעוסק בתקופה האופוריה לאחרת מלחמת ששת הימים. "זה מורכב כשזו דרמה ומיוזיקל - זה באמת נוגע בנושא שעכשיו הוא הכי רלוונטי שיש", אמר תומרקין במהלך ההשקה וליטמן הוסיף: "שאלו אותי אם צילמנו את זה אחרי שבעה באוקטובר, הזוי עד כמה זה מדויק. אנחנו מדברים על 1967, כן?".

ביצירה המדוברת, עמית פרקש מגלמת אלמנה שמתמודדת עם השכול - וסיפרה כיצד זה הרגיש עבורה בתור אחות שכולה. "הייתי צריכה לשחק מישהי שהיא אלמנה, זה שונה, תמיד הייתי האחות של. זה כאב אחר, התמודדות שונה", אמרה.