פרס כזה כמו שקיבל השחקן שמואל וילוז'ני עוד לא היה לו. הקומיקאי זכה בתואר "שחקן המשנה הטוב ביותר" בטקס פרסי אופיר על תפקידו בסקט "הדרך לאילת". שם, הוא משחק את אלברט חבר הקיבוץ שהתערב עם חבריו כי יצליח לנסוע על טרקטור כל הדרך לאילת. "בסרט הזקנתי, תרתי משמע. גידלתי זקן ושיער והייתי צריך להיראות יותר מבוגר וחולה. לא יכולתי להיפרד מהדמות. מבחינתי זה הדבר הכי טוב שעשיתי בקולנוע, תפקיד חיים, אני פורש בשיא. לא לפנות אליי יותר, תודה רבה אני הייתי שמואל וילוז'ני".

לצידו של הכוכב משחק יואל רוזנקיאר, אחיו של הבמאי. בסרט הוא שיחק את בנו הדיכאוני של אלברט שמצטרף אליו למסע. יחד, השניים מגלים מחדש אחד את השני. גם הוא היה צריך לעבור שינוי פיזי לטובת הצילומים. "העליתי 17 קילוגרמים וגידלתי שיער", סיפר. בת זוגו של רוזנקיאר, השחקנית דניאל גל, לא התרגשה יותר מדי מהשינוי ודווקא אהבה אותו. "לא התבאסתי בכלל, אפילו לא קצת. הוא היה נורא חתיך גם בסרט, אהבתי את זה בסרט וגם היום".

בטקס פרסי אופיר בו קיבל וילו'זני את פרס הוא אמר בהומור אבל גם בהתרגשות: "חמישים שנה לא החזקתי דבר כזה ביד. פעם ראשונה שאני מועמד ופעם ראשונה שאני זוכה. האמת היא שלא ידעתי והייתי מאוד מופתע וזה שימח אותי".