אם הדבר הראשון שעולה לכם בראש כשאומרים "ערוץ 24" זה מוזיקה, כדאי שתתחילו להתרגל מחדש: הערוץ המוכר מרענן את לוח השידורים וגאה להזמין אתכם ליהנות מתוכניות חדשות בכיכובן של אושיות רשת מובילות בתחומן, ביניהן גם לירן כוהנר, דנה זרמון וירדן ויזל. 

בין התוכניות החדשות תמצאו את "אמהות מבשלות ביחד", תוכנית בישול דוקומנטרית בהגשת יערה דרור. אם שם התוכנית מצלצל לכם מוכר, לא טעיתם: זהו שמה של קבוצת הפייסבוק המצליחה בניהולה של יערה, בה חברות למעלה מחצי מיליון נשים. בכל תכנית תיסע יערה לעיר אחרת בישראל, תיכנס למטבח של אחת מחברות הקבוצה ותבשל יחד איתה מתכונים שווים במיוחד. 

לא רק יערה שידרגה את מעמדה הפייסבוקאי. גם קרן אלאלוף שרעבי, מייסדת קהילת מאמאצחיק בפייסבוק, תנחה לצד אורנה דץ את "שיחת בנות". צמד המנחות יארחו בתוכנית בכל פעם שתי חברות וידברו איתן על הכל - מקריירה ואמהות, עד מיניות וכמה מה שמעניין ומצחיק אותן. 

קרן אלאלוף שרעבי ואורנה דץ (צילום: ערוץ 24 החדש)
קרן אלאלוף שרעבי ואורנה דץ | צילום: ערוץ 24 החדש

מה עוד מחכה לכם בערוץ 24 החדש? 

תוכנית חדשה נוספת שכדאי לחכות לה היא "קיבלתי תוכנית אירוח", שהולכת להגשים חלום לכל הסלבס בישראל ולשבור את הכללים של תוכניות האירוח. בכל פרק ינחה את התוכנית סלב אחר שיבחר בעצמו את האורחים ובין ברי המזל שיזכו לשבת על כיסא המנחה יהיו נלי תגר, קותי סבג, שמחה גואטה, עילי בוטנר, אבי ביטר ועוד כוכבים.

עוד תוכנית שלא כדאי לפספס היא "חיים יופי", תכנית ביוטי שתגיש מלכת היופי לשעבר, הדוגמנית והשחקנית לירן כוהנר. כוהנר תארח את האנשים הכי נחשבים של תעשיית היופי והלייף סטייל בישראל ותדבר איתם על הטרנדים הכי חמים בעולם הטיפוח, השיער וההלבשה. אם זה לא מספיק, הסטייליסטית ומפיקת האופנה מיטל ברונר תגיש את התוכנית "התלבשה עליי", בה תבקר בבתים של סלבס ויחד איתם תעשה להם סדר בארון וגם בסטייל. 

לירן כוהנר (צילום: ערוץ 24 החדש)
לירן כוהנר | צילום: ערוץ 24 החדש

ערוץ 24 החדש מצא מקום גם לאושיית האינסטגרם דנה זרמון, שתנחה את "#mystory" ותעדכן אתכם בכל מה שצריך לדעת על ברשת החברתית. דנה, שלה כחצי מיליון עוקבים, תציג בכל תכנית את הטרנדים הכי חמים והסיפורים הכי מעניינים באינסטגרם.

תכנית חדשה נוספת היא "מצעד הקריוקי של ישראל" בהנחיית ירדן ויזל, שתציג מדי חודש את השירים שהכי אהבתם לשיר במועדוני הקריוקי בהתבסס על נתוני חברת "שרים קריוקי". אז למה אתם מחכים? פשוט תלחצו על 24 בשלט ותתחילו להתרגל: ערוץ 24 החדש - לא רק מוזיקה.

דנה זרמון (צילום: ערוץ 24 החדש)
דנה זרמון | צילום: ערוץ 24 החדש