לכבוד אירוע 100 שנה להולדת יצחק רבין שחל ב-1 במרץ, נולד פרויקט מיוחד שבמסגרתו חידשו שלושה שירים שהיו אהובים עליו במיוחד. אל הפרויקט התגייסו גלי עטרי, להקת הנח"ל, איתי לוי, נרקיס, ואלרי חמאתי ו"התקווה 6".

החידוש הראשון שייך לאיתי לוי ונרקיס, ולא מדובר בשיתוף הפעולה הראשון שלהם. רק לפני שנתיים הם ביצעו דואט משותף בערוץ 24, ועכשיו הם משחררים את החידוש לשיר של עוזי חיטמן "עכשיו התור לאהבה". "שיר מדהים, חידוש מדהים, אני שמחה להיות חלק מהפרויקט הזה ואני מאוד מרוצה מהתוצאה", שיתפה נרקיס.

גלי עטרי זכתה לבצע חידוש לשיר שלה "השיר שיביא לך אהבה", את הביצוע עשתה יחד עם להקת הנח"ל, והשילוב איתם העלה לה כמה זיכרונות עבר: "אני מקווה שיחזירו עטרה ליושנה, פעם הייתה תקופת הזוהר של הלהקות הצבאיות". בניגוד לשאר האומנים המשתתפים בפרויקט, עטרי זכתה לפגוש את רבין לא מעט בעבר והיא מספרת על האיש שהיה: "בן אדם צנוע, הכי נחמד שיש".

החיבור השלישי נוצר בין יוצאת "הכוכב הבא" ואלרי חמאתי ו"התקווה "6 שמבצעים ביחד את "ילדים של החיים" של שלום חנוך. אם תהיתם איך נשמע החיבור בין שני הזמרים הענקיים, ואלרי מספרת שהיא מרוצה מאוד מהשידוך: "פעם ראשונה שאני נפגשת עם כל 'התקווה 6' ועם עומרי גליקמן, הם מדהימים, מקסמים ומוכשרים. היה לנו חיבור ראשוני מהמם". גליקמן בעצמו התרגש מהמעמד ואמר: "כל הרעיון של לחדש שירים שרבין אהב מאוד מצא חן בעינינו, אבל היו חששות של להחריב קלסיקה".