כל הכתבות של מאחורי התכנית ארץ נהדרת | mako

כתבות

עונה 10

ארץ נהדרת

תכניות קשת
תכניות קשת

להקת כוורת מתאחדת בארץ נהדרת

לכבוד ספיישל יום העצמאות של ארץ נהדרת, להקת כוורת - הלהקה הכי ישראלית שיש - הקדימה את האיחוד הגדול הצפוי ביוני, והתייצבה באולפני התכנית בהרכב מלא. קים בוסי ביקרה על הסט הצילומים וגם חזרה בזמן לשנת 1974, לברר איך התחיל סיפור ההצלחה של כוורת?

קים בוסי | ארץ נהדרת | פורסם 11/04/13 13:56 

האיחוד הגדול של כוורת צפוי לקרות בעוד כחודשיים, אך רגע לפני החליטו חברי הלהקה לעשות את הקאמבק הגדול שלהם דווקא בספיישל יום העצמאות של ארץ נהדרת, ויצאו למסע בזמן אל הימים הראשונים של ההיסטוריה.

"כשהקמנו את כוורת אנשים לעגו, אמרו שזה לא יתפוס", שיחזר אפרים (סמו) שמיר את הקשיים בתחילת הדרך, "אמרו שלדני סנדרסון אין את זה. אבל לאט לאט זה הצליח".

"ניסינו להתאחד כל עשר דקות"

כמו שכולם יודעים לא מדובר באיחוד הראשון של הלהקה, אך מסתבר שגם ב-15 השנים שחלפו מאז האיחוד האחרון, חברי הלהקה שמרו על הגחלת: "ניסינו להתאחד כל עשר דקות בערך, אבל זה לא קרה", הסביר גידי (בר-נתן) גוב, "באיחוד הקודם היו 40 אלף איש, וסנדרסון אמר 'תראה גידי, זה כמו בר מצווה בסין'"

דני (זרחוביץ) סנדרסון, הסטנדאפיסט ה"וודי אלני" של החבורה, המשיך לשעשע את גם כתבתנו על הסט, והכל תחת הלחץ של הצילומים מאחורי הקלעים: "מה הקטע הזה עם השיער שנושר, למה השיערות בבית השחי אף פעם לא נופלות?".

היינו אז חזרנו שוב, היה ממש נחמד:

ירון שילון, במאי המערכון שישודר בספיישל יום העצמאות, מספר על העבודה עם שבעת המופלאים: "היום אנחנו מגשימים חלומות, גם שלנו הפרטיים וגם של עם ישראל לאחד את כוורת שוב, וקצת לספר את הסיפור האמיתי למה הם התפרקו ואולי איך הם לא נפרדו מעולם".

>>הישראלי היפה בביקור דיפלומטי בטורקיה

ארץ נהדרת' - ספיישל סיום העונה, שלישי, יום העצמאות ב-21:00

ותקבלו את כל הסיפורים ישירות לפייסבוק שלכם
תגיות: ארץ נהדרת   כוורת  
תגובות

הוסף תגובה

 
שם
נושא
תוכן
 
ביטול  |  
מקרא: = תגובה ללא תוכן   = תגובה עם תוכן