מאסטר שף - כתבות | תוכניות קשת mako

אוכל
כתבות

עונה 3

מאסטר שף

אוכל
אוכל

תום זוכה במאסטר שף: "תודה לאשתי, תודה לבורא עולם"

בסיומו של ערב גמר מרגש, ואחרי משימות מאתגרות ומנות מצוינות, תום הוא המאסטר שף החדש של ישראל. סלמה, שהגיעה למקום השני, אמרה ברגע הזכייה: "המון מזל טוב לתום, מגיע לך"

מאסטר שף | פורסם 29/01/13 12:07:42 

אחרי עונה מפתיעה של "מאסטר שף", ובסיומו של ערב גמר מותח במיוחד, זכה תום פרנץ, בן 34 מתל אביב, שעלה לישראל מגרמניה וגם התגייר לפני כשבע שנים, בתואר "המאסטר שף של ישראל".

תום פרנץ הוא המאסטר שף של ישראל
תום פרנץ הוא המאסטר שף של ישראל
צילום׃  אורטל דהן

תום הנרגש הודה לבורא עולם וכמובן גם לאשתו, דנה: "אני גאה להגיד לך שאת נשואה למאסטר שף של ישראל". סלמה, שהגיעה למקום השני, אמרה רגע אחרי ההכרזה: "המון מזל טוב לתום, מגיע לך". דנה, אשתו של תום, אמרה: "זה לא מובן מאליו, כל האהבה שתום מקבל מהקהל ומעם ישראל. הוא הגיע לכאן לבד ונאבק על זכותו להיות פה, זה מחמם את הלב".

גם השופטים סיכמו את העונה במסיבת עיתונאים שנערכה בסיום הגמר וברכו את שלושת הפיינליסטים. "יש פה שלושה מנצחים מופלאים", אמר השף אייל שני ומיכל אנסקי פנתה לג'קי, שסיימה במקום השלישי, ואמרה:  "מדינה שלמה איימה עלי שאם ג'קי לא לוקחת אוי ואבוי לי. הצלחת להגיע לאנשים לנשמה. את מוכשרת ברמה שאין דברים כאלה. כל דבר שתרצי –אנחנו השופטים לרשותך, ואני בטוחה שתצליחי בגדול".

תום זוכה במאסטר שף 3
תום ברגע הזכייה

תום בלט לכל אורך העונה והכין שורה של מנות שקצרו מחמאות מהשופטים. ערב הגמר נפתח עם משימת שלוש מנות, בה כל אחד מהפיינליסטים בחר חומר גלם ששימש את כולם בהכנת המנה הראשונה, השנייה והקינוח. תום וסלמה העפילו לשלב הבא, וג'קי, להפתעת כולם, עזבה את התחרות.

במשימת הגמר הסופית הכין תום מנה של  סינטה מצופה במחית פלפל אדום בליווי קרם חציל ותפוחי אדמה, מנה שהכתירה אותו סופית כ"מאסטר שף" של ישראל. מזל טוב!

ותקבלו את כל הסיפורים ישירות לפייסבוק שלכם
תגיות: מאסטר שף  

 

 

תגובות

הוסף תגובה

 
שם
נושא
תוכן
 
ביטול  |  
מקרא: = תגובה ללא תוכן   = תגובה עם תוכן