אישה עם שוקולד (צילום: istockphoto)
כן טוב, לנו כבר יש חשק | צילום: istockphoto

 במקום לבדוק כל הזמן אילו מזונות ירזו אותנו, הלכנו פעם אחת לחפש מזונות שיעשו לנו חם וטוב. הכוונה היא לא למרקים מהבילים בחורף אלא למאכלים מחרמנים, ומסתבר שיש כמה כאלה. מה כדאי לך לאכול כדי לשפר את חיי המין שלך?

אספרגוס
גיב איט טו מי בייבי:
למרות שמדובר במקל מוארך ושעיר בקצה, האספרגוס לא מעלה בנו שום קונוטציה מינית. לכן מפליא לגלות שהירק הירוק הזה פשוט מפוצץ בחומצה פולית ובוויטמין B, שמגביר את רמות ההיסטמין בדם. מה זה נותן לך? ובכן, ההיסטימין הזה הוא מעין מוליך עצבי שיכול לעזור לך להגיע לאורגזמה ביתר קלות, וזה כמובן מאד רצוי. חוץ מלהוביל אותך בבטחה אל קו הגמר, האספרגוס מכיל גם רכיב צמחי בשם פרוטודיסין, שבמחקרים הוכיח את עצמו כמגביר חשק וכמייצב זקפה די רציני.
מחיר התשוקה: אכילת אספרגוס יוצרת שתן עם ריח כבד של ריקבון, ונקווה שזה לא יוריד לך.

>> איך מכינים אספרגוס ומה עושים ממנו

פיצה
גיב איט טו מי בייבי:
ודאי שמת לב שבמהלך האורגזמה הנשית מתרחשים אי אילו כיווצי שרירים מענגים כאלה ואחרים. אז בשביל שהשרירים שלך ייטיבו להתכווץ הם זקוקים למינרל בשם מגנזיום, הנמצא בשפע בגבינה. מעבר לזה, מחקרים גילו את הנתון המשונה הבא: ריח של גבינה מגביר את זרימת הדם לאזור החלציים של הגבר ב-5 אחוזים. משונה-משונה, אבל מדליק.
מחיר התשוקה: יש לפרט? זו פיצה, וכולנו יודעות מה המחיר שלה: עוד שעה בחדר הכושר או עוד גבשושית על הירך האחורית.

שוקולד מריר
גיב איט טו מי בייבי:
היו פה תמיד שמועות על הקשר בין שוקולד לסקס, אבל תודי שלא ידעת ששוקולד מריר משחרר בגוף את אותם האנדורפינים המשתחררים בעת עוררות מינית. כלומר, זה מעצים חרמנות. קראנו את זה במחקר שפורסם בעיתון של איגוד התזונה האמריקני, וזה נשמע רציני כזה. אבל אם זה לא שיכנע אותך, תדעי לך שמגזין אמריקני אחר קבע שנשים שאכלו מדי יום קובייה אחת של שוקולד מריר דיווחו על יותר חשק מיני מנשים שהתנזרו משוקולד. שווה לנסות. מקסימום תהני מאספקה קבועה ומתורצת של שוקולד.
מחיר התשוקה: זה שוקולד, אחרי הכל, ויש לו מחיר גבוה: את תהיי שמנה ומחוצ'קנת, אבל זה שווה את הסקס הלוהט, כנראה.

>> שיא השחיתות: מתכון לטארט שוקולד מטריף חושים

פלפל חריף
גיב איט טו מי בייבי:
לא סתם נקשר שמו של הפלפל החריף עם תשוקה ולוהטות. התבלין מכיל
קפסאיצין, תרכובת שאכילתה גורמת לתופעות לוואי כמו עלייה בדופק, הזעה, סומק בלחיים ופרפרים בבטן. נו, ומתי עוד אנחנו מרגישים את כל התחושות האלה? נראה שהנקודה ברורה.
מחיר התשוקה: אם את לא אוהבת חריף, את הולכת לסבול מהאורגזמה הזאת יותר מאשר ליהנות ממנה.

אישה אוכלת תותים (צילום: istockphoto)
תותים זה סבבה, רק תשתדלי שתהיה בננה ליד | צילום: istockphoto

בננה
גיב איט טו מי בייבי:
נכון שהייתה פרסומת כזאת "בננה פצצת אנרגיה צהובה?". ובכן, הבננה אכן עשירה באנרגיה, ובתחום הסקס זה יכול להועיל. הסרטונין המצוי בה מרים את מצב הרוח ומרגיע את מערכת השרירים, כך שתרגישי יותר זורמת. האשלגן שיש בה ייתן כוח לשרירים שלך, וכבר הסברנו לך מה הקשר בין שרירים לגמירות.
מחיר התשוקה: עצירות.

מתכון לבננה לוטי יכול לשכנע אותך? 

יין
גיב איט טו מי בייבי:
זו לא חכמה להגיד שיין מחרמן ועוזר לסקס, אבל את זה לא ידענו: מחקרים בשיקגו הראו שרווקים רבים אוהבים למדי נשיקות בטעם אלכוהול. ככה שהמושג "מסריח מאלכוהול" ממש הטעה אותנו עד היום, ומעכשיו אנחנו מרימות כמה כוסות לפני הדייט בלי להתבלבל.
מחיר התשוקה: לא כדאי להגזים, כדי לא למצוא את עצמך מנשקת את האסלה של השירותים של המועדון בסוף הערב.

קפה
גיב איט טו מי בייבי:
הקפה מעורר, זה נכון, אבל לא ידענו שהוא מעורר גם את הליבידו. מחקר גילה כי המכורים לקפה נהנים מתדירות גבוהה יותר של סקס ומדחף מיני חזק יותר. אם אתם בלאו הכי שותים יותר מיד קפה, לפחות תתחילו להרגיש טוב עם זה.
מחיר התשוקה: להבדיל מהיין, צחנת קפה מהפה לא ממש מושכת אף אחד. לפחות עד שלא נמצא מחקר גם על זה.

>> מעדיפה לעשות את זה בדרך הישנה והטובה? כך תפתיעי אותו במיטה