אחרי הקמפיין הוולגרי, הסקסיסטי, המיזוגני והפסבדו-מתחכם "תשמרי על הכוס שלך", מגיע השלב הבא והפרקטי יותר: כוסות וקשים שיזהו נוכחות של סם אונס במשקה ויזהירו את הבלייניות לפני שישתו את החומר המסוכן עומדים להיות מופצים עוד השנה, כך לפי החברה המייצרת - drink savvy.

המוצרים מזהי הסם (שיכללו בשלב הראשון כוסות, קשים ומקלוני ערבוב משקאות) יצופו בחומר כימי שביכולתו לזהות את מרכיבי סם האונס על גרסאותיו ונגזרותיו השונות. ברגע שמוכנס סם כזה למשקה של מישהי, הכוס, הקש או המקלון ישנו את צבעם, ויתריעו בפניה על הסכנה.

"הבטחון שלכם צריך להיות מובן מאליו"

בסרטון הזה מדגימים אנשי הפיתוח של החברה כיצד פועלים המוצרים, שעתידים להגיע לשוק ממש בחודשים הקרובים. את תקציב הפיתוח השיגו אנשי החברה באמצעות קמפיין מימון המונים, ולפי הכתוב באתר החברה, מדובר במגפה עולמית של ממש. "לפי הערכות שונות, בכל שנה כמיליון נשים וגברים ברחבי העולם נופלים קורבן לסם האונס – חומר שקוף, חסר ריח או טעם, שמוכנס בהיחבא למשקה שלהם ומאפשר לשדוד אותם, לחטוף אותם או לתקוף אותם מינית – מכיוון שהוא מבטל את יכולתם להתנגד. בניגוד למה שקורה היום, הביטחון שלכם צריך להיות מובן מאליו – וזה בדיוק מה שאנחנו מנסים לעשות".

בחברה מבטיחים "100% ניטור רציף של תכולת הכוס שלכם", ומספרים כי המוצר נמצא ממש בישורת האחרונה של קבלת האישורים הנדרשים לשיווקו. ועד שנוכל להזמין דרנקים בכוסות ממוגנות, פשוט אין ברירה – ניאלץ להמשיך לשמור על הכוס שלנו.

>> אבא הבטיח לה שאם תרזה - תקבל ניתוח להגדלת חזה