הרבה יותר קל לרזות כשיש מטרה באופק. לפני החתונה, לפני הקיץ, לפני פגישת מחזור – ברגע שיש יעד לשאוף אליו, פשוט יותר לסרב לפיתויים ולהתמיד. ולג'ורג'ינה ביירד, עקרת בית בת 26 מסאות'המפטון שבאנגליה, הייתה מטרה ספציפית מאוד. אביה, שנואש מהניסיונות לשכנע אותה לרזות כדי להציל את בריאותה, הבין שכדי לגרום לה לפצוח בדיאטה הוא צריך לשים על השולחן הצעה מפתה מאוד – והחליט להבטיח לבתו לממן עבורה את הגדלת החזה שייחלה לה במשך שנים.

"כל יום שאלו אותי אם אני בהיריון"

"זו הייתה מחווה כל כך מקסימה ומרגשת מצדו", אמרה ג'ורג'ינה אחרי הניתוח. "הוא כל כך דאג לבריאות שלי, כי לשקול יותר מ-100 ק"ג כשאת בגובה 1.54 זה פשוט מסוכן – אבל לא הצלחתי בשום דיאטה שניסיתי. אבא שלי כנראה מכיר אותי הכי טוב בעולם, ולכן הציע לי את ההצעה הנהדרת הזו, כי הוא ידע שזה הדבר היחיד שייתן לי מוטיבציה. אין לי מילים לתאר כמה אני מודה לו. הוא גם דאג שארד במשקל, וגם הפך את ההרגשה שלי למושלמת לחלוטין עם החזה החדש".

ג'ורג'ינה ביירד (צילום:  http://www.photo-features.co.uk)
אבא יודע מה טוב לך | צילום: http://www.photo-features.co.uk
ג'ורג'ינה ביירד (צילום:  http://www.photo-features.co.uk)
רזה, אבל מתגעגעת לשדיים הגדולים | צילום: http://www.photo-features.co.uk

המאבק של ג'ורג'ינה במשקל התחיל בגיל 20, אחרי שילדה בפעם השנייה. דיכאון אחרי לידה שממנו סבלה שיגר אותה לזרועותיו המנחמות של האוכל, וקצב העלייה במשקל היה מסחרר. "תמיד הייתי מלאה, אבל אחרי הלידה השנייה, במקום להוריד את המשקל מההריון פשוט עליתי עוד ועוד. הייתי אוכלת המון שוקולד, שותה משקאות ממותקים – כל מה שאסור, ובכמויות. חשבתי שזה ייתן לי אנרגיה, אבל כמובן שזה רק הזיק לי. נכנסתי למעגל קסמים נוראי: שנאתי את איך שנראיתי, וכדי להתנחם פשוט אכלתי עוד ועוד, ורק נראיתי יותר גרוע. וכשנפרדתי מבן זוגי דאז, אבא של הילדים, איבדתי שליטה באופן סופי והגעתי למשקלים שאי אפשר לדמיין. כמעט כל יום לפחות מישהו אחד היה שואל אם אני שוב בהריון".

אבא, זמן לשלם

כשעודף המשקל העצום החל לתת את אותותיו מבחינה בריאותית, הבינה ג'ורג'ינה שהיא חייבת לעשות משהו. "הרגליים והידיים שלי היו נרדמות כל הזמן, הרגשתי דקירות ותחושה של שריפה בעור. אבא שלי הי מודאג מאוד, אבל כמובן לא רצה להעליב אותי ורק רמז לי בעדינות שאני צריכה לרזות קצת. יום אחד הוא שמע שאמרתי לאחותי שאני מפחדת לרזות, כי החלק היחיד שיפה אצלי הוא החזה ואם ארד במשקל הוא ייהרס, ואז עלה לאבא שלי הרעיון להציע לי ניתוח הגדלה והרמת חזה אחרי שארד במשקל. הוא פשוט לקח את התירוץ שלי והפך אותו לטובת העניין".

ג'ורג'ינה ביירד (צילום:  http://www.photo-features.co.uk)
ג'ורג'ינה ביירד לפני הדיאטה | צילום: http://www.photo-features.co.uk
ג'ורג'ינה ביירד (צילום:  http://www.photo-features.co.uk)
ג'ורג'ינה ביירד לוהטת אחרי ההרזיה וההגדלה | צילום: http://www.photo-features.co.uk

מהר מאוד נכנסה ג'ורג'ינה למשטר קפדני. היא חדלה להזמין אוכל שמנוני ותעשייתי בטייק-אווי, ועברה לסלטים חיים והרבה עוף בגריל. המשקאות הממותקים הוחלפו במים ובתה ירוק. במהלך הדיאטה היא נכנסה שוב להריון, אבל המשיכה לשמור על תזונה נכונה ולרדת במשקל עד כמה שאישרו לה הרופאים. אחרי הלידה התחילה לרוץ שלוש פעמים בשבוע, ואחרי מאמצים כבירים הגיעה ליעד הנכסף: 50 ק"ג.

"הייתי מאושרת שהצלחתי לרזות, אבל כמו שחששתי, החזה שלי התכווץ ונעשה נפול – וזה היה הזמן להזכיר לאבא את ההבטחה שלו. עליתי ממידה A ל-DD, וזה היה שווה כל שקל וכל רגע של רעב או קושי בדיאטה", היא מסכמת. "עכשיו אני גם בריאה, וגם קיבלתי בונוס בדמות החזה החדש, שממלא אותי ביטחון ואושר".

ג'ורג'ינה ביירד (צילום:  http://www.photo-features.co.uk)
עכשיו תפסיקי לעשן - ותקבלי הרמת עפעפיים | צילום: http://www.photo-features.co.uk
_OBJ

>> האם להכיר באינטרנט זה פחות רומנטי?