אמנם הן חיות על שטיחים האדומים וגומעות שמלות מעצבים, אבל מראות היומיום של הכוכבות בהוליווד הם גם סיבה לקנא בהן. לא מדובר בבגדים, אלא בטוטאל לוק שמתחיל באקססורי לשיער ומסתיים בשרוך נעל. אפילו כשהן יוצאות לרכוש חלב.

הנה שתיים שנראות נפלא במראה נונשלנטי, מתוקתק היטב ומאובזר כהוגן - ג'סיקה ביל וונסה הדג'נס. רק אלוהי האופנה יודע כמה זמן הן עמלו לפני היציאה מהבית פן ייקלעו לרשימת הסמרטוטיות של השבוע, וכמה עלה כל פריט פשוט (הגופייה הדהויה של ג'סיקה, למשל, בטח עולה כמו תקציב הקניות שלנו לחודש), אבל אנחנו לא פה בשביל להתמרמר. במקום לשפשף עיניים בקנאה, בדקנו איך אפשר ליצור את המראה מפריטים שיש פה, במחירים שפויים ועם לא פחות שיק.

אין תמונה
הכי קולית בעיר הגדולה. מתיישב יופי בנוף התל אביבי. ג'סיקה ביל

 ג'סיקה ביל – קולית בעיר הגדולה

אחת הנשים היותר סקסיות וחטובות של הוליווד יכולה ללבוש שמלת סבתא ועדיין לעורר מינית. פה היא מתהלכת  נטולת הצמוד ג'סטין טימברלייק, אבל לבושה בהשראתו: כובע מגבעת, משקפי שמש ענקיים, חצאית ג'ינס בגובה המותניים, גופיית שוק רופפת ומגניבה ותיק פרנזים עם רצועות ארוכות. הלוק כולו, מינוס העליונית, עונה יופי על הצרכים של בנות ישראל בקיץ: אוורירי, רופף אך מחמיא, והכי תל אביבי ומגניב שיש.

משקפי שמש – 670-850 שקל, להשיג בבילבונג בורדשופ
גופיה – 96 שקל, SACK'S
תיק פרנזים - 109 שקל, LASTER
כובע – 294 שקל, GOORIN
חצאית כחולה – 489 שקל, anna k

אין תמונה
הטרנד הבוער של הקיץ: החולצה של החבר. ונסה הדג'נס

ונסה הדג'נס – מגניבה בשמש

השחקנית והזמרת ונסה הדג'נס היא אולי לא השם הכי מוכר אצלך באוסף ה-DVD והדיסקים, אבל זה לא אומר שאי אפשר להתחבר ללוק שלה. בין אם זה ליום של עבודה, לבוקר של קפה בשישי או לבילוי בשעת ערביים (עם אי אלו שינויים באבזור) - אין ספק שמדובר במראה מוצלח.

הדג'נס הלכה על טרנד הטוניקות הגבריות, ונראה כאילו גנבה את החולצה מהבויפרינד. לזה היא הוסיפה כובע קש רחב שוליים שנראה כמו פטרייה מקסימה על ראשה. בגזרת האקססוריז הדג'נס העדיפה להישאר נקייה וויתרה על עגילים, שרשראות וצמידים. במקום, היא הלכה על חגורה חומה שהפכה את השמלה להרבה יותר מחמיאה, ועל תיק שחור שבו העמיסה, כך נדמה, את כל הבית. היינו מעדיפות את התיק בצבע אחר, אבל עדיין היא עוברת יופי.

טוניקה כחולה – 149 שקל, H&M
כובע קש - 99 שקל, twentyfourseven
חגורה חומה – 109 שקל, H&M
תיק שחור - 450 שקל, קנת קול

>> ונחזור לארץ: מאיפה השמלות של אלין וריטה
לכל המדורים של "איפה קנית?"