אנחנו יודעות, לא קל להיות כוכבת בהוליווד. כל שבוע את צריכה ללכת למינימום שניים-שלושה אירועים? מה שאומר שכל חודש את צריכה לדפוק בערך 12 הופעות מתוקתקות (שמלה הורסת, נעליים סוף, תכשיטים מדוייקים, פריזורה חדשנית, איפור מחמיא וקלאץ' קטן)? אז איך בדיוק אנחנו אמורות לצפות מהן להבריק בכל פעם שיש איזה איוונט קיקיוני באל.איי? ובכן, בקלות. כי עם הסכומים שהן מרוויחות, הסטייליסטים שהן מעסיקות והפריביז שהן מורעפות - אנחנו לא מוכנות לקבל רשלנות על השטיח האדום. שנתחיל?

הטובות של השבוע

אנה פאקינה המתלבשת הטובה של השבוע (צילום: אימג'בנק/GettyImages, getty images)
לבשה שמלה שמדגישה בדיוק את מה שצריך. אנה פקווין | צילום: אימג'בנק/GettyImages, getty images

אנה פקווין

נצפתה ב: פרמיירה לעונה השלישית של "דם אמיתי" (בלי ספוילרים, מבטיחות).
חלוקות הדעות ככל שיהיו לגבי הרווח בשיניים שלה, המדור הבין כבר מזמן שסוקי, שאותה מגלמת אנה פקווין, היא אחת הדמויות הסקסיות ביותר על גבי הטלוויזיה. השמלה שהיא לבשה בפרמיירה מדגישה את החלק שאנחנו הכי אוהבות בה – החזה הקטן והזקוף. בדרך כלל הוא ארוז בחולצה לבנה נטולת חזייה, אבל אנחנו מקבלות אותו באהבה גם בכחול-שחור.

ג'ניוארי ג'ונס המתלבשת הטובה של השבוע (צילום: אימג'בנק/GettyImages, getty images)
נפרדה מהסיקסטיז וטוב שכך. ג'ונס | צילום: אימג'בנק/GettyImages, getty images

ג'נוארי ג'ונס

נצפתה ב: מסיבה של מגזין GQ בקליפורניה.
האם זה צירוף מקרים שהנשים המושלמות ביותר הן גם אלה שמצליחות לבחור בשמלות היפות ביותר? אתן רגילות לראות את בטי דרייפר מ"מד מן" בתלבושות שנות השישים המהודרות אך גם החסודות, וכמעט שלא הבחנתם שיש לה גוף מושלם. אז הנה היא פועלת בחוכמה ובוחרת בשמלה שתבדיל אותה מהדמות הטלוויזיונית שלה באופן מוחלט. המדור מתקנא בגופה של ג'נוארי ג'ונס, ומייחל שיום אחד יוכל גם הוא ללבוש שמלה כה מושלמת.

סקרלט ג'והנסון המתלבשת הטובה של השבוע (צילום: Kevin Winter, GettyImages IL)
יפהפייה בירוק שובבי ושיער פרוע. סקרלט | צילום: Kevin Winter, GettyImages IL

סקרלט ג'והנסון

נצפתה ב: טקס פרסי הוידאו של MTV.
סקרלט הייתה כל כך יפה בטקס פרסי ה-MTV, שאפילו סנדרה בולוק לא התאפקה ודפקה לה צרפתית לוהטת. ובאמת, איך אפשר לעמוד בפניה? סקרלט מצטרפת לקו השולט של השמלות השבוע – שבורח מהשחור ומהשמלות עתירות הקלאסיקה והפאסון, לטובת ירוק שובבי ושיער "פרוע". אולי כוכבות הוליווד חשות את השחרור שאחרי פסטיבל קאן, ומנצלות שבוע ללא אירועים רשמיים מדי כדי להעז קצת יותר. אנחנו בעד.

גווינת' פלטרו המתלבשת הטובה של השבוע  (צילום: Andrew H. Walker, GettyImages IL)
שמלה יפה שמסתירה חזה שטוח, ומדגישה גוף אצילי ודקיק. גווינת פלטרו | צילום: Andrew H. Walker, GettyImages IL

גווינית פלטרו

נצפתה ב: טקס הפרסים של ארגון מעצבי האופנה האמריקאי.
משהו טוב קורה לגווינית לאחרונה. אולי זה "איירון מן 2", והיריבות עם הקולגה סקרלט ג'והנסון שהזכירו לה שהיא אמנם אמא לשני ילדים ואשתו של גבר הורס, אבל זו לא סיבה להפסיק להיות לוהטת בעצמה. שמלה יפה שמסתירה חסרונות כמו חזה שטוח, ומדגישה יתרונות כמו גוף אצילי ודקיק.

ניקול ריצ'י המתלבשת הטובה של השבוע (צילום: Gareth Cattermole, GettyImages IL)
ואיך אפשר בלי קצת נוד לסופ"ש. ניקול ריצ'י | צילום: Gareth Cattermole, GettyImages IL

ניקול ריצ'י

נצפתה ב: טקס פרסי אשת השנה של המגזין גלאמור.
ואיך אפשר בלי פינת הוורוד-ניוד הקבועה שלנו, הפעם מכיוונה של ניקול ריצ'י העדינה. זו לקחה אותו לחלוטין לגוון ורוד-עתיק, ואהבנו במיוחד את הניגוד בין צבע השיער הכהה לבין גוון הבד העדין. בדרך כלל אנחנו רגילות לראות את הצבע הזה על בלונדיניות, והנה ניקול מוכיחה שלפעמים ברונטיות נהנות יותר.

הרעות של השבוע

לינדזי לוהן המתלבשת הרעה של השבוע (צילום: אימג'בנק/GettyImages, getty images)
"אלוהים ישמור, מה זה?!". לוהן | צילום: אימג'בנק/GettyImages, getty images

לינדזי לוהן

נצפתה ב: טקס פרסי MTV.
סימן שמשהו השתבש כשיצאת מהבית #45: אנשים שולחים אחד לשני תמונות שלך במייל עם הכותרות "אלוהים ישמור, מה זה?!". לינדזי, למה? למה למה למה? הרי את כל כך יפה, וכשניסינו בעל כורחנו להסתיר את הבגד הנוראי הזה, והשארנו רק את פניך חשופים, הבחנו בכך כל כך בקלות. אבל הציצים שלך, לא רוצות להעליב, נראה עייף, וכל כולך משדרת "אני נערת טראש שעובדת באולם החלקה על סקייטים באריזונה". די, תתבגרי כבר.

פאריס הילטון המתלבשת הגרועה של השבוע (צילום: Kevin Winter, GettyImages IL)
לא חראם על התרנגולת? פריס הילטון | צילום: Kevin Winter, GettyImages IL

פריס הילטון

נצפתה ב: טקס פרסי MTV.
איפשהו ברחבי קליפורניה מסתובבת עכשיו תרנגולת ממש מבואסת. "קוקוקו", היא מקוננת לחברותייה בקן, ואם תפתחו מילון תרנגולית-עברית, תבינו שהיא בטראוה על כך שהיא חסרה את כל נוצותיה, שאותן גזלה באכזריות פריס הילטון. מצד שני, אולי הבנו לא נכון, ופריס פונה לקהל אחר לגמרי, התרנגולים. כן, יש איפשהו בקליפורניה אחד עם כרבולת שמסתכל על התמונה הזאת וחושב "וואו, קוקוקו".

קמרון דיאז המתלבשת הרעה של השבוע (צילום: Jason Merritt, GettyImages IL)
לקחה שמלה ששייכת, כפי הנראה, לאחותה הקטנה. קמרון דיאז | צילום: Jason Merritt, GettyImages IL

קמרון דיאז

נצפתה ב: טקס פרסי MTV.
השבוע הלכנו לקנות חצאית. מדדנו ומדדנו, עמדנו שעות בתא ובחנו – האם המידה נכונה, האם יכול להיות שנסתובב עם בגד במידה אחת קטנה מדי? קמרון דיאז ויתרה על השעות האלו בתא המדידה, ולקחה שמלה ששייכת, כפי הנראה, לאחותה הקטנה, אפילו שאין לה כזו. ואולי בחורות בגובה 1.75 מ' צריכות להיזהר משמלות כה קצרות?

קלי אוסבורן המתלבשת הרעה של השבוע (צילום: אימג'בנק/GettyImages, getty images)
הקפיצה את עצמה שלושה עשורים קדימה. קלי אוסבורן | צילום: אימג'בנק/GettyImages, getty images

קלי אוסבורן

נצפתה ב: טקס הפרסים של רשת הטלוויזיה "לוגו".
היינו צריכים לפתוח וויקיפדיה במיוחד, רק כדי לוודא שקלי אוסבורן אפילו עדיין לא חגגה יום הולדת 26. ואנחנו כבר תהינו אם היא אחת משחקניות תור הזהב של הוליווד, שכן היא נראית בת גילן לפחות. לא מוזר שדווקא כשהיא הכי רזה שהייתה, ואמורה להיות בשיא הסטייל, היא מחביאה את הפיגורה בקטיפה וצבע כסוף בשיער?

שרה גיסיקה פארקר המתלבשת הגרועה של השבוע (צילום: אימג'בנק/GettyImages, getty images)
נראית כמו הציורים שזוהרים באולטרה-סגול . שרה ג'סיקה פרקר | צילום: אימג'בנק/GettyImages, getty images

שרה ג'סיקה פרקר

נצפתה ב: טקס הפרסים של ארגון מעצבי האופנה האמריקאי.
רק בשבוע שעבר ריירנו, החמאנו, הפרזנו, ואהבנו את שרה ג'סיקה פרקר. אבל חוסך שבטו שונא בתו, והשבוע אנחנו צריכות להכות מעט (מילולית, כמובן) את שרה ג'סיקה. השמלה נראית כמו הציורים הזוהרים באולטרה-סגול שנמכרים בירידים למיניהם, ומשדרת אווירה אוואטרית לגמרי. זה תקופה שהמדור חוזה שפרפרים יחזרו לאופנה, אבל לא באופן כזה. הלאה.

>> זאת שמלה: הנסיכה דיאנה התארסה איתה, ועכשיו היא נמכרה ב-3 מיליון שקל