בתיה שיף רגילה לספוג ביקורת מכל קצוות האוכלוסיה, ואולי זה בדיוק מה שהפך אותה לאחת הדמויות המסקרנות והנועזות ביותר שנראו על מסך הטלוויזיה בשנים האחרונות. שיף רק בת 25, נשואה ואם לשניים עונה לטייטל הבלתי שגרתי - דוגמנית חרדית. כשהיא לא עסוקה בלכבוש את יערות הגשם של האמזונס (רביעי ושבת ב-21:00, ערוץ 2), או בצילומי אופנה חדשים, היא מספיקה אפילו לתפעל עמוד אינסטגרם עם אלפי עוקבים מרוצים. אם אתם עדיין לא עוקבים אחריה, הנה כמה רגעים שעלולים להפוך אתכם לסטוקרים. רק תזכרו מי הכיר לכם את האינסטוש שלה קודם.

על ראש הגמל בוער הכובע

כולנו ראינו אותה מתמודדת עם חיות הג'ונגל כמו קיימן שחור, נחש אנקונדה וזחלי צ'ונטה, אבל כדי שחיות הבר המקומיות לא ירגישו מקופחות, הגמל החביב הזה זכה לשאת אותה על גבו לסיבוב VIP. גאווה ישראלית!

צילום @niv_shimon סטיילינג @lgfashionista

A photo posted by בתיה שיף (@batya23) on


 מחוללת ממים

אם לא היה מדובר בבתיה שיף היינו יכולים לשער שמדובר ביציאה למסיבת ליל כל הקדושים (הלאווין). בגלל שברור לנו שהיא פחות בקטע של חגים נוכריים, נותר לנו רק לנחש שמדובר במסיבת פורים, הפקת אופנה לא שגרתית או שהיא לקחה את הבדיחה שלה צעד אחד קדימה: "כשאת שוכחת להוריד את האיפור בלילה".

שאת שוכחת להוריד את האיפור בלילה.... חחח ������

A photo posted by בתיה שיף (@batya23) on


 ההיפסטרית החרדית הראשונה

כמצופה מדוגמנית מהשורה הראשונה, בתיה שיף מוכיחה פעם אחר פעם שהיא נראית מצוין בכל סטייל. בכיסוי ראש מאד צעיר ואופנתי היא מראה שזה בכלל לא משנה איזה לוק מתיישב לכם בראש כשאתם שומעים שהיא חרדית - הכל תלוי במוד שהיא התעוררה בו באותו בבוקר. ביונסה, מאחורייך. 

מסרבת להגיד לחורף ביי ביי...������ #winter #sad

A photo posted by בתיה שיף (@batya23) on


רוצים לעקוב בעצמכם? היכנסו לעמוד האינסטגרם של בתיה: batya23

 בורא מיני מזונות

כל מי ששאל את עצמו איך דוגמניות מצליחות לשמור על הגזרה ועדיין לאכול הכל, מסתבר שלבתיה שיף יש את התשובה: פשוט מוותרים על שלב ההכנה ובכך נמנעים משימוש בשמן. נשמע ביזארי? בסרטון הבא שהגיע לכמעט 7000 צפיות וגרר תגובות רבות, היא מתועדת כשהיא מנשנשת להנאתה בצק מלאווח לא עשוי. היא קוראת לזה "גילטי פלז'ר", ואנחנו אומרים - אל תנסו את זה בבית. 

בהחלט גילטי פלז'ר ולא לא עושה את זה הרבה....חחחחח מלואח בגרסה קצת שונה...פחות מטוגן יותר בצק!! טעים לי!!!!! #fat #nothalthy #yami

A video posted by בתיה שיף (@batya23) on


בליבי בוערת אש

אין כמו סלפי זוגי כדי לשמור על הגחלת. ואם כבר בגחלת עסקינן, הידעתם שבעלה של בתיה כבאי?! אותנו זה הרשים.

אז...ממנגלים עצמאות וזה... #fire #firefighter

A photo posted by בתיה שיף (@batya23) on


עדלאידע

כולנו מרימים "לחיים" וירטואלי כדי שכל הטוב הזה לא ייגמר לעולם. 

אווווו יאאאאא

A photo posted by בתיה שיף (@batya23) on


קרב דוגמניות: בתיה שיף ולי לוי עונות על השאלות הקשות 

>>צאו להרפתקאה בעמוד הפייסבוק שלנו

"המשימה: אמזונס": רביעי ושבת ב-21:00