רגע אחרי הכרזתה של טל גלבוע כזוכה הגדולה של העונה השישית, פגשנו את הצד המאוכזב של הערב, משפחתו של אלדד גל-עד לראיון ראשון: "ציפינו להרבה יותר", מספר אבא של אלדד, "אבל כיהודי מאמין אני בטוח שהכל משמים".

מי שעוד עמדו יחד עם האב הגאה היו אחיו של אלדד, שלמרות שסיים במקום השני גאים לגמרי באחיהם, אותו פגשו אחרי 109 ימים ארוכים: "הייצוג של אלדד בתוך הבית היה מעולה, בהחלט", הם אמרו בזמן שעמדו יחדיו. "צר לנו שזה לא עבד בסוף, אבל את הערכים שלו הוא העביר הלאה".

"היה לנו מאוד קשה עם אורטל בן דיין"

אם יש מישהי שבתחילת העונה הביאה את אלדד לקדמת הבמה הייתה אורטל בן דיין, בעיקר אחרי הוויכוחים הרבים שהיו ביניהם, וגם לגביה למשפחת גל-עד היה מה להגיד: "היה לנו מאוד קשה עם אורטל בן דיין, ולדעתנו אין לה מקום בשיח הציבורי בישראל".

לסיום ביקשה המשפחה להודות לכל התומכים שעשו יום וליל למען אלדד, ומסרו שהם מעריכים כל אחד ואחת שהביעו תמיכה וסימסו.

2 האחרונים בפנים (תמונת AVI: אורטל דהן, שידורי קשת)
"היא בן אדם מדהים" | תמונת AVI: אורטל דהן, שידורי קשת
מיד לאחר מכן פינתה המשפחה את קדמת הבמה ל"אח הגדול" באמת, אלדד: אני מרגיש מצוין, וכבר ממש רציתי לצאת, זה היה ארוך מאוד כי האריכו לנו את העונה פעמיים ואני הימרתי בדיוק על הסדר הזה של היציאה".

גם לגבי המנצחת של העונה, למרות חילוקי הדעות ביניהם, היו לאלדד רק דברים טובים להגיד: "טל היא בן אדם שחושב תמיד על הזולת, והכי אלטרואיסט שנכנס לבית הזה", הוא אמר בהתרגשות, "היא בן אדם מדהים, ועל זה שהיא השאירה שלוש בנות ובעל מקסים בבית, מגיע לה כל הכבוד".    

עוד באח הגדול: