משימת החמישייה הסודית יצאה אמש לדרך, ואת אחת המטלות המסקרנות מכולן, קיבל אלדד כשהתבקש לצלם סרט דוקומנטרי במסגרתו הוכנס לחדר המשימות, שם קרא בכל פעם לדייר אחר לראיון אישי - אחד על אחד או אחת.

הראשונה להתראיין הייתה דנית, שהתיישבה בכיסא המרואיינת פחות מ-24 אחרי הדחתו של אליאב, כשהיא טעונה ומלאה ברגש. לפני שפנה אליה כדי לדבר איתה על הרגשתה בבית, שאל אותה אלדד על חלומותיה לעתיד: "הייתי רוצה להיות גיאולוגית ימית", סיפרה דנית, והוסיפה שהתכונה הכי טובה שלה לטעמה, היא שתמיד יש לה מטרה שהיא מכוונת אליה. את חוסר הסבלנות שלה הגדירה כתכונה הפחות טובה שלה: "אני שונאת שלדברים לוקח זמן להגיע, והכי שונאת את המשפט 'הזמן יעשה את שלו'".

"למרות שאני נראית חלשה, יש בי חוזק"

השאלה הבאה שנשאלה דנית הייתה מה החלום הכי גדול שלה, וכאן היא הצליחה להפתיע אפילו את המראיין: "אני ממש רוצה להתחתן", סיפרה מבלי להניד עפעף, ולאחר מכן עבר אלדד לדבר על החיים בבית, ושאל אותה מה הדיירים עוד לא השכילו ללמוד עליה: "כמה שאני חזקה", אמרה דנית, "למרות שאני נראית פה חלשה, יש בי חוזק".

אלדד ודנית בשיחה (צילום: אורטל דהן)
אחד על אחת על אחד | צילום: אורטל דהן
באותו הרגע החלו דמעות לשטוף את עיניה, אך למרות זאת היא הרחיבה בתשובתה: "אתמול כשאליאב הלך היה לי הכי קל להיכנס למיטה ולא לצאת, ואני לא עושה את זה". מיד לאחר מכן הקפיד אלדד לשמור על נושא השיחה הבוער ושאל אותה אם היא מתחרטת על משהו שעשתה או אמרה בבית: "אני מתחרטת על משהו שלא הייתי יכולה לשלוט עליו, שהתאהבתי, ואני מתחרטת על כך שחייתי בבועה ולא הצלחתי להשתחרר".

לקראת סיום היה חשוב לדנית להזכיר את היום בו טל בא ותמכה בה, ודיברה על עזרתה בזמן התקופה הקשה שעברה עליה לאחר הריב עם אליאב: "שאבתי מטל כוח כשהייתי במצב לא טוב ולמדתי להסתכל על הדברים בצורה אופטימית". בהמשך שאל אותה אלדד: "מי יגיע הכי רחוק בחוץ?", ודנית סיפרה שלדעתה כל אחד יתקדם בתחומו אבל אלו שימנפו את זה הם בעיקר טל ואחי. בסוף הריאיון שאל אותה אלדד מה תעשה במידה ותזכה במיליון, והיא ענתה מיד ובלי להסס: "אקנה דירה".   

עוד באח הגדול: 

 האח הגדול, רביעי ושבת אחרי מהדורת החדשות