"אני חייבת להגיד לך שזאת אחת ההדחות היותר מפתיעות שהיו העונה", פתחה טהוניה את השיחה עם עינב, וכמי שליוותה את כל מודחי העונה, אין ספק שטהוניה יודעת מה היא אומרת.

איך זה להיות מנותקת פעם שנייה?

"הפעם היה נורא קשה, יש לי שלוש בנות בבית", פתחה בובליל באנחת רווחה שרק אמא שמתאחדת עם בנותיה יכולה לשחרר, "הן התגעגעו אלי, והיה נורא קשה. אבל עברתי את זה אני חושבת בהצלחה".

זה מה שציפית שיהיה כשנכנסת לבית?

"לא היה לי שם יותר מדי עניין בבית, באמת. היו שם עניינים בוערים עם אליאב ונופר, ואני נכנסתי לתוך זה כי הייתי חברה של שניהם".

את מרגישה שפספסת משהו? שיכולת לעשות משהו בצורה אחרת?

"לא מרגישה. הייתי בעונה שונה מכל העונות, בעונה תמימה, נטולת כל ידע. הם נורא מודעים למצלמות. מפחדים לדבר הם נורא מפחדים להיכנס למקומות. גם כשראית שמישהו כועס עליך הם פחדו לדבר", טענה עינב, תוך שהיא מסבירה כיצד הצליחה לשמור על אותנטיות למרות הכל: "אני נשארתי מי שאני, עם העקרונות שלי. יצאתי בדיוק כמו שאני ואני לא מצטערת על שום דבר".

עינב פוגשת את בעלה ומפילה את המשימה (תמונת AVI: אורטל דהן, שידורי קשת)
עם מאמין, הרגע הכי כיפי בבית | תמונת AVI: אורטל דהן, שידורי קשת

מה היה רגע הכי קשה בבית?

"המלחמה, יש לי שלוש בנות בבית ואלי היה צריך להתמודד עם הכל לבד. מכירה את המציאות הזאת, אני חיה בה. ופתאום עכשיו כשאני בתוך הבית הסגור לשמוע את זה, זה ממש נורא".

הרגע הכי כיפי בתוך הבית?

"שראיתי את מאמין", היא אומרת בחיוך מאוזן לאוזן.

למה שלא התחברת עם לינור?

"היא נורא משעממת, היא לא מצחיקה. לא מעניינת. כל היום נתקעת באיזו פינה לבד. היא יכולה לשבת עם כולם, זה פשוט מבחירה. כל הזמן אמרתי לה בואי, והיא אמרה 'לא לא'".

ועכשיו מה שמעניין חצי מדינה – הפרשנות שלך למשולש הרומנטי: הן האמת מאוהבות בו?

"כן", קבעה עינב נחרצות, "נופר שרופה עליו. וגם דנית", קובעת עינב, היחידה בבית שהצליחה להיות אוזן קשבת של כל השלושה. "אני לא יודעת מה קורה בחוץ ואיך זה מצטייר, אבל דנית גמרה אותו בבית. אם נופר הייתה יושבת על הקצה של הפינה שלו, הוא היה פוחד שדנית תבוא, מהר הוא היה קם כדי לא לפגוע בדנית, אבל נופר נפגעה עכשיו ונופר עכשיו בוכה במיטה. הוא לא ידע מה לעשות עם עצמו, הוא השתגע".

את חושבת שהוא לא אשם בזה?

"הוא אשם בזה שהוא חזר עוד פעם להיות ככה עם דנית, כמו שאמרתי לו – תגיע להחלטות. גם אם אתה רוצה להיות עם נופר תגיע להחלטה. אני חוויתי, הייתי עם שלושתם, אמרתי להם כל הזמן 'די שיגעתם אותי, גמרתם אותי עם זה'. אבל תמיד היה עוד משהו ועוד משהו. רק אתמול בערב אליאב ונופר דיברו בחוץ, אני נכנסת למזווה רואה את דנית זרוקה שם בוכה. 'דנית מה קרה?', והיא בוכה לי 'את רואה איך הוא יושב איתה'".

אליאב ודנית הקאמבק (תמונת AVI: אורטל דהן, שידורי קשת)
"הוא אשם בזה שהוא חזר עוד פעם להיות ככה עם דנית" | תמונת AVI: אורטל דהן, שידורי קשת

שאלה מצחיקה – יש סיכוי שתעשי את זה בפעם השלישית?

"די, לא", היא חתכה מיד, אבל זה לא מה שיגרום לנו להפסיק להאמין.

מי בחמישיית הגמר?

"אלדד, טל, אחי, דנית ונופר".

מי לוקח?

"נופר או אחי, או דנית גם".

בעונה הזאת טהוניה היא לא היחידה שמראיינת את המודחים, גם אתם הגולשים מצטרפים אליה ומוזמנים לראיין ביחד עם טהוניה את המודח. ממש כמו יואב מירושלים ששואל מה הייתה הפאדיחה שלך בבית האח?

 "אני לא יודעת, עוד לא ראיתי את התכנית", השיבה עינב למודת הניסיון, ומיד הפנתה את השאלה לטהוניה: "הייתה לי פאדיחה?"

 גם השבוע יש לנו שאלה למודח מהאינסטגרם – כמו הגולשת לי מראשון לציין שהעלתה שאלת וידאו לאינסטגרם ותייגה #שאלהלמודח: עכשיו כשעזבת, מי לדעתך יתפוס את מקומך במטבח?

"אוי מסכנים לא חשבתי על זה", פערה עיניים ומיד הפתיעה: "טל".

מה היא תבשל להם?

"גזר עם כרוב. מה היא יכולה לבשל? אחי יכין טחינה. אולי בעצם נופר, היא אמרה שהיא יודעת לבשל ושבגללי היא לא מבשלת. נופר הנה ההזדמנות שלך".

נופר ועינב שותות קפה בחצר (תמונת AVI: אורטל דהן, שידורי קשת)
"נופר, הנה ההזדמנות שלך" | תמונת AVI: אורטל דהן, שידורי קשת

רוצים לראיין את המודח הבא ביחד עם טהוניה?

 יש לכם שתי אפשרויות:

1.  בואו לראיין עם טהוניה את המודח הטרי! בואו לראיין עם טהוניה את המודח הטרי! לחצו כאן, כתבו את השאלה שלכם, ואולי תזכו בפרס>>

2. צלמו את עצמכם בוידאו, העלו לאינסטגרם ותייגו #שאלהלמודח - כל הסרטונים יופיעו במתחם, ואולי גם תזכו בפרס.

עוד באח הגדול:

"האח הגדול" - רביעי ושבת אחרי החדשות