הו, אסי עזר. בכל שבוע אתה שב וטוען שארז טל מסתתר מאחורי הבלוג שלי, אבל האמת היא שאם הייתי ארז, לא הייתי נותנת לך בחיים לעלות לשידור בכתונת הלבנה המשונה שלבשת בשבת. רק בגלל שברביעי הייתה הדחה בפיג'מה, לא אומר שזה הסטנדרט החדש בתוכנית.

אחות בסטייל (צילום: אורטל דהן)
אסי וכתונת המשונים | צילום: אורטל דהן

אופס, דנית דיד איט אגיין

נראה שהפסקות האש של דנית ואליאב מחזיקות מעמד פחות מאלה של ישראל והחמאס, אבל בין ריב לנשיקה ניכר שהשניים הללו חזרו למצב דביק מתמיד. עובדה: לפחות פעמיים השבוע תפסתי את דנית שואלת פריטים מהארון של אליאב, בין אם מדובר בגופייה הסגולה או בכובע המצחייה שלו, והשמועות אומרות שהם אפילו החליטו להפוך את אחת החולצות שלו לחצאית עבורה

אחות בסטייל (צילום: אורטל דהן)
גופיות או לא להיות. ביחד | צילום: אורטל דהן

מילה מאחותכם: תזכורת קטנה - האדם השני בבית שעמו אליאב חולק מלתחה הוא אחי, מה שאומר הרבה מאוד גם על היחסים שלו עם דנית.

ציונים לשבח

נופר: שמלה בהדפס אתני

השבוע היה שבוע קשה מאוד מבחינה אופנתית בבית "האח הגדול", ואני לא מתכוונת רק לבגד הים של יוסי בובליל שעשה קאמבק מפתיע. עם זאת, עדיין הצלחתי לדלות בפינצטה כמה אאוטפיטים ראויים לציון, ואחד מהם הוא שמלת המיני האתנית שלבשה נופר כשפעילי זכויות בעלי החיים נכנסו לבית. היא אולי עצמה עיניים, אבל אני לא.

אחות בסטייל (צילום: אורטל דהן)
נופר, תני לנו מור מאותו סגנון | צילום: אורטל דהן

אליאב: מחווה לבני גולדשטיין

חובב הדנים של הבית הלך השבוע צעד נוסף עם ההתמכרות לג'ינס ובחר בחולצה בהירה בהדפס של דגל ארה"ב, כנראה כמחווה לבני. צר לנו לבשר לך, אליאב, אבל גם אם חלמת לברוח מדנית עד אמריקה – הסיכוי שתצליח להוציא ויזה בימים אלה קלוש למדי.

אחות בסטייל (צילום: אורטל דהן)
חולצת האפשרויות הבלתי מוגבלות | צילום: אורטל דהן

מילה מאחותך: דנית, רוצה לגנוב לאליאב גם את הלוק הזה? למה שלא תלכי על נעליים בהירות בהדפס דגל ארה"ב שישתלבו מצוין גם עם כובע המצחייה שהחרמת לו.

אחות בסטייל (צילום:  יח"צ STEVE MADDEN)
הסנדלר הולך יחף? תלוי אם הוא פגש לפני כן את דנית | צילום: יח"צ STEVE MADDEN

אלדד: נוצות זה טבעונאי?

לוחם זכויות בעלי החיים החליט גם השבוע לאמץ לוק ציפורי במיוחד. אחרי שמשך את תשומת לבנו עם גופיית הטווס לפני שבועיים, אלדד עושה זאת שוב – והפעם בהדפס נוצות אמנותי בגווני כחול ואפור. אולי הוא סתם מתגעגע לתוכי ג'נגו?

אחות בסטייל (צילום: אורטל דהן)
עוף אלדד, חתוך את השמיים | צילום: אורטל דהן

טעון שיפור

עינב: טויס אר יו

ועם כל הכבוד לאלדד, אני היחידה שיש לה זכות להעיר לבובלילה על איך שהיא מתלבשת. בניגוד למתנחל הפאשניסט ולבעלה המסורתי, לי דווקא אין בעיה עם המידות הטובות של עינב. מה שכן יש לי, זו בעיה עם הבחירות האופנתיות שלא ממש תואמות את הסטטוס החדש שלה בחיים: חולצת מיקי מאוס ומכנסוני ג'ינס? מה עשית, שדדת את הארון של אביגיל? ומה פשר שמלת השלשלאות הצבעונית שהיא לבשה כשאבא שלה נכנס לביקור? אם השמלה שלך מצליחה להיות הדבר הכי רועש בבית בזמן שיוסי בובליל שר "תיזהר ממנה" ולהקת "טררם" מלווה אותו בתיפופים על סירים – סימן שנסחפת קצת.

אחות בסטייל (צילום: אורטל דהן)
מיקי, בגילך? זה קצת מאוס | צילום: אורטל דהן

אחות בסטייל (צילום: אורטל דהן)
שחררי עצמך משלשלאות שמלתך | צילום: אורטל דהן

אורטל: מלכה בכפכפים ופיג'מה

מרטין, אני מבינה ללבך. גם אני מיררתי בבכי כשארז ואסי הוציאו במפתיע את אורטל גושן המלכה מבית "האח הגדול" כשהיא לבושה בפיג'מה ונועלת כפכפים. גם אם אין קהל שיריע לו ביציאה, אין מודח שלא היה מעדיף לצאת מהבית באאוטפיט המרשים ביותר שלו – ולרוע המזל, אורטל לא זכתה לכך. לפחות הכתר על הראש הזכיר לנו שלמרות הכל, היא עדיין מלכה.

אחות בסטייל (צילום: אורטל דהן)
הלם מלכות | צילום: אורטל דהן

מילה מאחותך: אם יש כאן לקח, הרי הוא שכדאי להיות מוכנים לכל מצב – גם כשיורדים למקלט וגם כשחייזר ירוק מדיח אותך מהבית בהפתעה, עדיף לעשות את זה בסטייל עם סנדלי סטילטו שיקליקו במדרגות ולא יאפשרו לאף אחד להתעלם ממך.

אחות בסטייל (צילום: יח"צ STEVE MADDEN)
יחד עם זה הסנדל, הנסיך כבר יבוא לבד | צילום: יח"צ STEVE MADDEN

ולפני סיום...

ההדחה האחרונה נדחתה לרביעי הקרוב, מה שאומר שיש לכם עוד זמן להחליט ולבחור זוג נעליים אופנתי מתנת "סטיב מאדן", שאוכל להעניק למודח הבא. הצביעו והשפיעו!

רוצים עוד טיפים על אופנה, סטייל ומה שביניהם? כנסו לעמוד הפייסבוק של Steve madden 

 "האח הגדול", רביעי ושבת, מיד אחרי מהדורת החדשות