שבעה דיירים נשארו בבית האח ומתוכם רק חמישה יגיעו אל הגמר הגדול, שיתרחש בעוד פחות משבועיים. כמו כל עם ישראל, גם השביעייה האמיצה עסוקה בניחושים ובהשערות מי יהיו השניים שיודחו השבוע. וכדי להפיג את החששות, האח הגדול החליט לעזור להם להביע את השאיפות שלהם במשימה יצירתית במיוחד.

כחלק ממשימת "החמישייה הסודית", כל דייר יתבקש להכין יצירה שמבטאת את התחושות שלו לגבי חמישיית הגמר (זה יכול להיות קליפ, ציור, סיפור ועוד), ובסיום המשימה כל אחד מהם יתבקש להציג את מעשה ידיו תוך שהוא חושף את החמישייה שהיה רוצה לראות בגמר הגדול, ולמעשה ככה תיבחר רשימת המועמדים להדחה האחרונה של העונה.

אחי וטל בונים בנסט (תמונת AVI: אורטל דהן, שידורי קשת)
באומנות כמו באומנות, אין דבר כזה שאין דבר כזה | תמונת AVI: אורטל דהן, שידורי קשת

המשימה יצאה לדרך עם כתב המשימה מהאח הגדול:

דיירי הבית צהריים טובים,
השבוע הקרוב יהיה שבוע מיוחד. כל אחד מכם יהיה עסוק ביצירה. בסוף תהליך היצירה תצטרכו לקחת את ההחלטה החשובה מכולן - מי היא חמישיית הגמר שלכם. לבסוף, בערב חשיפה מיוחד כל אחד יציג את יצירתו מול כל דיירי הבית ורק אז יחשוף לדיירים מי היא חמישיית הגמר שלו.
כדי לעבור את משימת התקציב השבועית שלכם תצטרכו להרים אירוע חשיפה מרשים שיעמוד בסטנדרטים של האח הגדול. האח הגדול מצפה מכם ליצירתיות, יציאה מהקופסא ושיתוף פעולה ביצירות של כל הדיירים.

אלדד – אתה תכין סרט תיעודי על דיירי הבית. את הסרט- "החמישייה שלי" נקרין על מסך ענק שיוקם בחצר בערב החשיפה ביום חמישי.

טל – את תתבקשי לצלם תמונת טבע בגודל טבעי של הדיירים כבעלי חיים. תוכלי להסיר את הלוט מעל תמונת החמישייה שלך רק בערב החשיפה.

מרטין – את תצטרכי לכתוב סיפור קצר על כל הדיירים בבית. את הסיפור תקריאי בערב החשיפה על בימת מספרי סיפורים אותה נקים במיוחד בשבילך.

דנית – את תככבי ותביימי וידאו קליפ. תשתפי את כל דיירי הבית בצילומים ורק ביום חמישי תחשפי את הקליפ עם החמישייה שלך מול כל הדיירים.

אחי – אתה תכתוב ותלחין שיר על דיירי הבית. בערב החשיפה ביום חמישי אתה תופיע עם השיר החדש ובו חמישה בתים ופזמון חוזר, על במה קטנה שנקים במיוחד בשבילך.

לינור – את תשחקי יחד עם שחקני תיאטרון בהצגה קטנה שתעלה כאן בבית בערב החשיפה. תשחקי את עצמך, וגם תהיה לך החלטה מכרעת בכתיבת סוף המחזה.

נופר – את תיצרי את פרומו הגמר של האח הגדול 6. בערב החשיפה הפרומו יוקרן על מסך גדול מול כל הדיירים.

האח הגדול מצפה מכם לעבודה רצינית ושיתוף פעולה. זאת ההזדמנות האחרונה שלכם להכיר אחד את השנייה ולבטא את עצמיכם.

ביום שלישי, במקום העמדה להדחה. אתם תיכנסו וכל אחד ייתן את החמישייה שהוא חושב שמגיע לה להגיע לגמר. שני הדיירים שלא יופיעו בחמישייה הם המועמדים להדחה.

בהצלחה.

תודות:

א.נ שילו

א.נ. שילו בע"מ
א.נ. שילו בע מ

 

 

המבריק המקורי

המבריק המקורי (צילום: mako)
המבריק המקורי | צילום: mako

 

עוגה איה

 

עוגהאיה (צילום: mako)
עוגהאיה | צילום: mako

 

קישריה

 

קישריה (צילום: mako)
קישריה | צילום: mako

 

 

עוד באח הגדול:

האח הגדול: רביעי ושבת, אחרי החדשות