זה קרה באחד במאי 2006, נינט הכריזה בראיון חושפני-עלק לידיעות אחרונות שהיא ויהודה לוי לגמרי ביחד והיא הכי מאוהבת בעולם. היינו מתרגשים אם זה לא היה כל כך צפוי. מאז כבר עברו ארבע שנים, קיבלנו הזמנה (מפוברקת) לחתונה ורגע לפני שאנחנו מתחילים לפנטז על ילדים משותפים החלטנו לבדוק – נינה ויודה, אתם בכלל מתאימים?

פרימיירה של הסרט קירות יהודה לוי ונינט טייב 2 (צילום: אלעד דיין)
גברים ממאדים, נשים מקרית גת | צילום: אלעד דיין
היא דיווה מלידה, הוא אדם פגיע שמתחבא תחת פוזה של מאצ'ו

החסידה הביאה לעולם את נינט טייב ב-21 באוקטובר 1983, ממש באמצע הסתיו. הכוכבים הסתדרו אז במבנה שמבטיח את הולדתה של דיווה. השמש הובילה במזל מאזניים יחד עם כוכב חמה. הירח חלף במזל טלה כשהוא מתבונן בכוכבים מאדים ונוגה צמודים במזל בתולה. כוכב נפטון עשה עיניים לשמש ולירח, מה שמבטיח הרמוניה קוסמית ומהווה קלף מנצח עבור כל מי שחולם על קריירה אמנותית.

בילדותה הייתה נינה ילדה-טובה-קריית-גת שמשתדלת למצוא חן בעיני כל העולם, אך ברגע בו צצה הזדמנות היא נעשתה אימפולסיבית עד ששום אסטרולוג לא מסוגל לצפות את צעדה הבא.

יודה נולד ב-29 ביוני 1979. הכוכבים גיבשו אדם רגיש ופגיע שמשתוקק להמון חום ואהבה, אך חייב לדפוק פוזה מאצ'ואיסטית שמהווה מין פוליסת ביטוח לכיסוי נזקי לב ונפש. השמש השקיפה ממזל סרטן על הירח שחדר לבתולה, כמו גם על נוגה ומאדים שפלרטטו בתאומים תוך כדי שמאדים קורץ אל כוכב חמה באריה. כמו בזו של נינט, גם במפה זו מככב נפטון מיודענו שמשגר היבט מאתגר ומפתה כלפי נוגה, אותו נוגה שמייצג נשים ונשיות.

המשיכה ביניהם יכולה לגבור על כל מכשול

בכל הנוגע למשיכה מינית הם לוקחים אליפות עם יד אחת קשורה מאחורי הגב, משום שהשמש שלה מחייכת אל הירח שלו, השמש שלו קורצת לנוגה שלה, וכך גם נוהגת השמש שלה כלפי נוגה שלו. נוגה שלה נצמדת לירח שלו, אוראנוס שלו מטריף את נוגה שלה, נוגה שלה נכנעת לשבתאי שלו ו....הרשימה עוד ארוכה, אך אם לומר בפשטות: החושניות בין השניים גוברת וכנראה גם תגבר על כל מכשול אפשרי.

6 ו-4? זה עשר!

הנומרולוגיה שלה מניבה את המספר 6 שהוא צירוף הספרות 33 שהן התוצאה של נ = 5 + י = 1 + נ = 5 + ט = 9 + ט = 9 + י = 1 + י = 1 + ב = 2, מה שמחזיר אותנו אל האנרגיות היצירתיות של מזל מאזניים שמשתדל להקסים את היקום, עד שהג'ננה שמגיעה ממזל טלה מבלגנת את הקטע.

נינט- הזמנה לחתונה (צילום: mako)
יאללה, מחכים להזמנה האמיתית | צילום: mako

הנומרולוגיה שלו מפציעה עם המספר 4 שהוא צירוף הספרות 31 שהן תולדה של י = 1 + ה = 5 + ו = 6 + ד = 4 + ה = 5 + ל = 3 + ו = 6 + י = 1, מה שמתקבע על אנרגיה שאפתנית חסרת עכבות שחייבת להגשים את עצמה בטופ שבטופ, בצ'ופצ'יק של האולימפוס.

ממבט ראשון נראה כי מספרים אלה שייכים לעולמות קוטביים ומנוגדים, אך משבוחנים את הדברים מקרוב, עושה רושם שיש על מה לדבר. המספר 4 משדר נחרצות, שאפתנות וסמכותיות. הוא יודע (לפחות כך נדמה לו) לאן פניו מועדות וכבר חישב את מספר הקורבנות שיצטרך להקריב כדי להתייצב בראש הפירמידה. ברור לו כי פה ושם ייאלץ לדרוך על יבלותיו של אדם כזה או אחר, משום שאין צ'אנס להשביע את רצון כולם.

לעומתו, המספר 6 לא מגדיר לעצמו מטרה ומעדיף לזרום בנתיביי החיים תוך ביצוע מספר רב של הסתערויות ונסיגות. לרוב יימנע מקבלת החלטה נחרצת, כדי שלא יצטרך לפגוע ברגשותיו של מישהו. בעצם, הוא מייחל למצב לפיו יוכל להשביע את רצון כל העולם ואחותו, לכן הוא נתקע. המספר 6 נחשב לפרטנר פייסן, גמיש, אוהד ומפרגן. העובדה לפיה ניצב לצידה של נינט בן זוג בנוסח המספר 4, כלומר - נחוש והחלטי, עשויה לשמח אותה, מפני שהיא תרה בנרות אחר פרטנר שיקבל במקומה את ההחלטות המכריעות. מבולבלים? חכו להמשך שיבוא, בתקווה אחרי ההזמנה האמיתית לחתונה.

>> ואיך הזוגיות של בר וליאונרדו?
הפקת מפה אסטרולוגית אישית און ליין